Ogłoszenia duszpasterskie 30.07.2023 r. 17. Niedziela Zwykła

1. Biuro parafialne w wakacje
  • Czynne w poniedziałki od godz. 16:00 do 17:30 i w piątki od 9:30 do 11:00
  • Nieczynne we wtorki oraz w I piątek:4 sierpnia i 1 września
  • Dyżur w lipcu pełni ks. proboszcz, a w sierpniu ks. Paweł
  1. W ramach XVIII Letniego Festiwalu 2023Muzyka z Kórnika zapraszam Wszystkich do naszej świątyni na koncerty o godz. 18:00: dzisiaj w na: JADWIGA ZAMOYSKA PRO MEMORIAM KONCERT PAMIĘCI GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ W 100. ROCZNICĘ JEJ ŚMIERCI oraz za tydzień w niedzielę 6 sierpnia na: MISSA PRO DEFUNCTO JADWIGA ZAMOYSKA
  1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki oraz nasz Miesięcznik Parafialny
  1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Tomasza Bojarczuka oraz śp. Czesławę Cichocką z Kórnika, której pogrzeb będzie w środę o godz. 10:00. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Z darem modlitwy i prośbą o ten dar

SŁOWO NA DZIŚ

Gdy znalazł jedną drogocenną perłę, poszedł, sprzedał wszystko, co miał, i kupił ją.

Ewangelia według św.Mateusza

Galeria parafialna

Zapraszamy do oglądnia galerii z uroczystości, obiektów, miejsci scen z życia z naszej parafii.

Kuchnia Plebana

Kurczak na dwa sposoby? Babeczki z truskawkami? Pleban Greg i mama Benia zapraszają do wspólnego gotowania.