Ogłoszenia duszpasterskie 29.01.2023 r. 4 Niedziela Zwykła

• Wtorek św. Jana Bosko
  • Czwartek Ofiarowanie Pańskie
  1. Rodzice dzieci z klas III po Mszy świętej w zakrystii mogą zabrać kartkę do zamówienia alb i Pisma świętego na I Komunię świętą.
  1. Ogłoszenia młodzieżowe
  • Młodzież a wśród nich kandydatów do Bierzmowania zapraszam na niedzielne Msze święte o godz. 18:00
  • Spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży Face2Face w środę o 19:00
  1. Spotkania duszpasterskie
  • Spotkanie biblijne z ks. Januszem Nawrotem wyjątkowo we wtorek 31 stycznia o godz. 19:00 w domu parafialnym
  • Arcybractwo Straży Honorowej w piątek po Mszy świętej o godz. 18:00 w kościele
  1. Święto Ofiarowania Pańskiego w czwartek /2 lutego/, podczas Mszy świętej poświęcenie gromnic: 7:00, 8:30, 16:30 /Pierzchno/, 18:00. Ostatnia Msza święta o godz. 18:00 będzie w ramach prośby Parafian Mszą kolędową, do udziału zapraszam Wszystkich Parafian, którzy nie mogli przyjąć tegorocznej kolędy oraz Wszystkich Parafian i Przyjaciół, którzy w tym roku nie mieli wyznaczonej kolędy.
  1. Przed nami I czwartek, piątek i sobota miesiąca
  • I czwartek: Godzina Święta w kaplicy adoracji od godz. 15:00 do 16:00
  • I piątek: Uwaga nie ma Mszy świętej o godz. 16:30
  • Spowiedź w kościele od godz. 17:00 do 18:00 po Mszy świętej spotkanie dla Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ
  • Spowiedź w kaplicy od godz. 15:30 do 16:00 i Msza święta
  • I sobota: Nabożeństwo I sobót miesiąca w kościele od godz. 7:30 i Msza święta o 8:30
  • Nabożeństwo I sobót miesiąca w kaplicy od godz. 16:15 i Msza święta o 17:00
  1. W miesiącu lutym biuro parafialne
  • Czynne w poniedziałek od godz. 16:00 do 17:30 i piątek od godz. 9:30 do 11:00 oraz sprawy dotyczące cmentarza we wtorek 14 i 21 lutego
  • Nieczynne w I piątek miesiąca 3 lutego i we wtorek 7 i 28 lutego
  1. W dniach od 6 do 8 lutego nasze Siostry zapraszają do swojej kaplicy na modlitwę w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu w monstrancji wykonanej z okazji zbliżającej się 200. Rocznicy objawień Matki Bożej Cudownego Medalika według planu
  • poniedziałek 6 lutego Msza święta o godz. 7:00, po niej modlitwy
  • poniedziałek 6 lutego wspólna adoracja dla dzieci i młodzieży o godz. 16:00
  • wtorek 7 lutego Msza święta o godz. 16:30
  • środa 8 lutego zakończenie Mszą świętą o godz. 12:30
  1. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki oraz Miesięcznik

2. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Kazimierę Rydlewską byłą parafiankę z Kromolic, której pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 10:00 oraz śp. Irenę Skrabucha z Kórnika, pogrzeb w sobotę o godz. 10:00. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie a światłość wiekuista niechaj Jej świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Jej wieczne spoczywanie. Niech odpoczywaj w pokoju wiecznym. Amen.

Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Ewangelia według św. Mateusza