Ogłoszenia duszpasterskie 26.02.2023 r. 1 Niedziela Wielkiego Postu

 1. Kalendarz liturgiczny
 • Sobota św. Kazimierza
 1. Ogłoszenia młodzieżowe
 • Spotkanie dla młodzieży z klas VII i VIII w najbliższy piątek 3 marca o godz. 19:00
 1. W tym tygodniu biuro parafialne
 • czynne w poniedziałek od godz. 16:00 do 17:30 oraz we wtorek od 16:00 do 17:30 tylko w sprawach intencji mszalnych i sakramentów
 • nieczynne w I piątek miesiąca
 1. Nabożeństwa wielkopostne
 • Droga krzyżowa w piątek o godz. 9:00 i 17:30 a w kaplicy ok. godz. 16:30
 • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które w tym roku będzie głosił Czcigodny ks. Paweł w niedzielę o godz. 15:15 a po Msza święta ok. godz. 16:00, natomiast Gorzkie Żale w kaplicy po Mszy świętej o 10:15
 1. Przed nami I czwartek, piątek i sobota miesiąca
 • I czwartek: Godzina Święta w kościele od godz. 15:00 do 16:00
 • Spotkanie biblijne prowadzone przez ks. Janusza Nawrota w domu parafialnym o godz. 19:00
 • I piątek: Odwiedziny chorych: ks. proboszcz od godz. 8:00 a ks. Paweł od ok. 11:00
 • Spowiedź: w kaplicy od godz. 15:30 do 16:00 a w kościele od 16:00 do 18:00
 • I sobota: Nabożeństwo I sobót miesiąca w kościele od godz. 7:30
 • Nabożeństwo I sobót miesiąca w kaplicy od godz. 16:15
 1. Zapraszam na VI Spotkanie Ewangelizacyjne Ja i Ojciec jedno jesteśmy, które odbędzie się w najbliższą sobotę 4 marca w naszym kościele. Pozostało jeszcze kilka miejsc: zapisy na stronie parafii i w zakrystii tylko do środy.

 2. Za tydzień rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne: Być uczniem Jezusa, które poprowadzi ks. Marek Nowak, duszpasterz i kapelan szpitala. Rozpoczniemy nauką wstępną w sobotę o godz. 18:00 oraz w niedzielę o godz. 7:30, 9:00, 10:15 /Pierzchno/, 12:00 i 18:00. Od poniedziałku do środy Msze święte z naukami o godz. 8:30, 16:30 /Pierzchno/ i 18:00. Dodatkowa Msza święta z nauką w I poniedziałek miesiąca o godz. 19:30. Przed Mszami świętymi rekolekcyjnymi okazja do spowiedzi świętej a od poniedziałku do środy wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu. W środę podziękujemy naszemu rekolekcjoniści ofiarowując złożone ofiary w czasie Mszy świętych.

 3. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki, Miesięcznik Parafialny z modlitewnikiem 5 minut z Bogiem.
 1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Leszka Socha z Trzebisławek i śp. Małgorzatę Smolarkiewicz-Maliszewską z Kórnika. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

SŁOWO NA DZIŚ

Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz.

Ewangelia według św. Mateusza

 

 
 
Wydrukuj
Wyślij

Media

Galeria parafialna

Zapraszamy do oglądnia galerii z uroczystości, obiektów, miejsci scen z życia z naszej parafii.

Kuchnia Plebana

Kurczak na dwa sposoby? Babeczki z truskawkami? Pleban Greg i mama Benia zapraszają do wspólnego gotowania.

Scroll to Top