Ogłoszenia duszpasterskie 23.07.2023 r. 16. Niedziela Zwykła

 1. Kalendarz liturgiczny
 • Poniedziałek św. Kingi
 • Wtorek św. Jakuba
 • Środa św. Anny i św. Joachima
 • Sobota św. Marty, Marii i Łazarza
 1. Biuro parafialne w wakacje
 • Czynne w poniedziałki od godz. 16:00 do 17:30 i w piątki od 9:30 do 11:00
 • Nieczynne we wtorki oraz w I piąteksierpnia i września
 • Dyżur w lipcu pełni ks. proboszcz, a w sierpniu ks. Paweł
 1. Błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych dzisiaj po Mszach świętych w sobotę o godz. 17:00 w kaplicy i w kościele o godz. 18:00 i w niedzielę. BÓG zapłać za składane przy tej okazji ofiary, które zostaną przeznaczone w Pierzchnie na wymianę okien a w Kórniku na renowację ołtarza
 1. W ramach XVIII Letniego Festiwalu 2023Muzyka z Kórnika zapraszam Wszystkich do naszej świątyni na koncerty o godz. 18:00: za tydzień 30 lipca w niedzielę na: JADWIGA ZAMOYSKA PRO MEMORIAM KONCERT PAMIĘCI GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ W 100. ROCZNICĘ JEJ ŚMIERCI oraz za dwa tygodnie 6 sierpnia w niedzielę na: MISSA PRO DEFUNCTO JADWIGA ZAMOYSKA
 1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki oraz nasz Miesięcznik Parafialny
 1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy naszych parafian śp. Janinę Kobylińską z Kórnika. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj Jej świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Jej wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

SŁOWO NA DZIŚ


Królestwo niebieskie podobne jest do człowieka, który posiał dobre nasienie na swojej roli. Lecz gdy ludzie spali, przyszedł jego nieprzyjaciel, nasiał chwastu między pszenicę i odszedł.
Ewangelia według św. Mateusza

Wydrukuj
Wyślij

Media

Galeria parafialna

Zapraszamy do oglądnia galerii z uroczystości, obiektów, miejsci scen z życia z naszej parafii.

Kuchnia Plebana

Kurczak na dwa sposoby? Babeczki z truskawkami? Pleban Greg i mama Benia zapraszają do wspólnego gotowania.

Scroll to Top