Ogłoszenia duszpasterskie 21.01.2024r. 3 Niedziela Zwykła

• Piątek św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa
  1. Dzisiaj dobrowolna zbiórka w ramach inicjatywy „Wspólnie Ratujemy Kolęgiatę”. Bóg zapłać za dobroć serca.

2. W tym tygodniu biuro parafialne
  • Czynne w poniedziałek i we wtorek od godz. 16:00 do 17:30 oraz w piątek od 9:30 do 11:00
  1. Msza święta odprawiana jest w tygodniu
  • od poniedziałku do piątku o godz. 7:00 i 18:00 /poniedziałek o 7:00 w kaplicy u Sióstr/
  • w sobotę o godz. 8:30 i 18:00
  • przypominam, że od stycznia nie ma Mszy świętej w niedziele o godz. 15:15
  1. Zakończyliśmy tegoroczną kolędę. Na prośbę Parafian odbędą się Msze święte kolędowe dla osób, które nie mogły uczestniczyć w tegorocznej kolędzie lub w tym roku nie miały wizyty duszpasterskiej: w Pierzchnie w środę 24 stycznia o godz. 18:00 oraz w Kórniku w piątek 26 stycznia o godz. 18:00
  1. Spotkanie opłatkowe dla wszystkich grup duszpasterskich za tydzień w niedzielę. Rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00 a następnie spotkanie w Domu Parafialnym. Zapraszam.

2. W najbliższą sobotę o godz. 17:15 różaniec w intencjach wpisanych do „Księgi Intencji” przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej.

3. Wspólne kolędowanie z chórem Castellum Cantans w kaplicy w Pierzchnie w niedzielę 28 stycznia po Mszy Świętej o godz. 10:15.

4. Pożegnaliśmy
  • śp. Jana Kościańskiego z Kórnika, Msza pogrzebowa we wtorek o godz. 11:30.Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię.

Ewangelia według św. Marka