Ogłoszenia duszpasterskie 18.06.2023 r. 11. Niedziela Zwykła

 • Kalendarz liturgiczny
 • Środa św. Alojzego Gonzagi
 • Sobota Narodzenie św. Jana Chrzciciela
 1. Biuro parafialne w tym tygodniu
 • Czynne we wtorek od godz. 16:00 do 17:30
 • Nieczynne w poniedziałek i piątek ze względu na kończący się rok szkolny
  i katechetyczny
 1. Nabożeństwaczerwcowe po Mszy świętej
 • w kościele w niedzielę po godz. 12:00 a od poniedziałku do soboty po 18:00
 1. Dzisiaj dobrowolna zbiórka do puszek w ramach parafialnej inicjatywy Wspólnie Ratujemy Kolegiatę dla przyszłych pokoleń, już dzisiaj dziękuję za składane ofiary: BÓG zapłać. Pragnę poinformować, iż rozpoczęliśmy pierwszy etap renowacji ołtarza głównego, który jest w stanie krytycznym
 1. Spotkanie organizacyjne dla zapisanych dotyczące
 • 4 dniowego wyjazdu rodzinnego śladami św. Jana Pawła II do Ochotnicy Dolnej, Zakopanego, Ludźmierza i Częstochowy od 25 do 28 czerwca, odbędzie się we wtorek po Mszy świętej i nabożeństwie o godz. 18:00
 1. Msza święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla rodziców, dzieci, młodzieży, dyrekcji, nauczycieli, katechetów i pracowników szkół odbędzie się w środę o godz. 18:00. Po zakończonej Mszy i nabożeństwie spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z klas VIII, którzy nie mogli wziąć udziału w spotkaniu w minionym tygodniu
 1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiejjest Przewodnik Katolicki oraz Miesięcznik Parafialny
 1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jana Małkiewicza z Kórnika, śp. Januarego Drzewieckiego z Dziećmierowa, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 12:00 oraz śp. Kryspinę Kraszewską, której pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 10:30. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywaj w pokoju wiecznym. Amen.

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

SŁOWO NA DZIŚ

Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało. Proście Pana żniwa,
żeby wyprawił robotników na swoje żniwo.
Ewangelia według św. Mateusza

Wydrukuj
Wyślij

Media

Galeria parafialna

Zapraszamy do oglądnia galerii z uroczystości, obiektów, miejsci scen z życia z naszej parafii.

Kuchnia Plebana

Kurczak na dwa sposoby? Babeczki z truskawkami? Pleban Greg i mama Benia zapraszają do wspólnego gotowania.

Scroll to Top