Ogłoszenia duszpasterskie 16.10.2022 r. XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

• wtorek – św. Łukasza
  • czwartek – św. Jana Kantego
  • sobota – św. Jana Pawła II
  1. Dzisiaj obchodzimy XXII Dzień Papieski zatytułowany Blask prawdy. Po Mszach świętych można zaopatrzyć się w Papieskie kremówki oraz złożyć dobrowolną ofiarę na stypendystów z Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  1. Różaniec święty w październiku
    • Radosne w tygodniu o 8:00 a w niedzielę o 8:30
    • Bolesne w Pierzchnie w tym tygodniu o 16:30 a w niedzielę o 9:45
    • Chwalebne od poniedziałku do niedzieli o 17:30
  1. W ramach modlitwy różańcowej dzieci zapraszam w tym tygodniu rodziców i dzieci z klas II o godz. 17:00
  • Klasy 2A i 2B w poniedziałek
  • Klasy 2C i 2D w środę
  • SP Szczodrzykowo w piątek
  1. Ogłoszenia młodzieżowe
  • Msza święta w niedzielę o 18:00
  • Spotkanie Face2Face w środę o 19:00
  • Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania dzisiaj w niedzielę o godz. 18:00.
  1. Sakrament Bierzmowania naszej młodzieży ze Szkół Ponadpodstawowych udzieli biskup Szymon Stułkowski na Mszy świętej w najbliższy czwartek o godz. 18:00.
  1. Zapraszam rodziców i dzieci z klas I za tydzień w niedzielę na Mszę o godz. 15:15 i spotkanie organizacyjne.
  1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Władysława Hypkiego z Dziećmierowa i śp. Hannę Chmielewską z Kórnika: Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

A Bóg, czyż nie weźmie w obronę swoich wybranych,
którzy dniem i nocą wołają do Niego, i czy będzie zwlekał w ich sprawie?
Powiadam wam, że prędko weźmie ich w obronę.