Ogłoszenia duszpasterskie 18.02.2024r. 1 Niedziela Wielkiego Postu

 1. Kalendarz liturgiczny
 • Czwartek Katedry św. Piotra Apostoła
 1. Biuro parafialne
 • Poniedziałek od godz. 16:15 do 17:30
 • Wtorek od godz. 16:00 do 17:30
 • Piątek od godz. 9:30 do 11:00
 1. W tym tygodniu
 • Msza święta z nabożeństwem z namaszczeniem olejami św. Szarbela w czwartek o godz. 18:00
 • Różaniec z intencjami do Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej w sobotę o godz. 17:15
 • Koncert ku czci Jadwigi i Marii Zamoyskich w wykonaniu Castellum Cantans w sobotę po Mszy świętej o godz. 18:00
 1. Nabożeństwa wielkopostne i Msze święte
 • Droga krzyżowa w piątek w kościele o godz. 9:00 i 17:30 a w kaplicy o godz. 19:00
 • Gorzkie Żale w niedzielę w kaplicy po Mszy świętej o 10:15 oraz w kościele z kazaniem pasyjnym ks. Marka Frąckowiaka /duszpasterz z parafii pw. św. Wojciecha w Kórniku-Bninie/ o godz. 15:15 a po nabożeństwie Msza święta
 • UWAGA od I Niedzieli Wielkiego Postu do Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego nie będzie Mszy świętej o godz. 18:00
 1. W czasie Wielkiego Postu: za tydzień w niedzielę dobrowolna zbiórka do puszek na dzieło pomocy misjom Ad Gentes. Parafialny Zespół Caritas zaprasza do wsparcia ubogich poprzez TYTKĘ wielkopostną, można zabrać kopertę na daninę diecezjalną. Dziękuję za dobroć i życzliwość: BÓG zapłać
 1. Zapowiadam
 • Spotkanie Parafialnej Rady Ekonomicznej w poniedziałek 26 lutego po Mszy świętej o godz. 18:00
 • Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w środę 28 lutego po Mszy świętej o godz. 18:00
 • Rekolekcje Parafialne od soboty 2 marca do środy 6 marca według planu Msze święte z naukami: sobota o godz. 18:00, niedziela o godz. 7:30, 9:00, 10:15 /Pierzchno/, 12:00, poniedziałek 16:30 /Pierzchno/, 18:00 i dodatkowa o godz. 19:30, wtorek i środa o godz. 16:30 /Pierzchno/ i 18:00. Ponadto ks. Krzysztof Kruk zaprasza na dodatkowe spotkanie: Więcej o Kościele dla chętnych do domu parafialnego we wtorek /5 marca/  po Mszy świętej o godz. 18:00
 1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki oraz najnowszy Miesięcznik Parafialny
 1. Pożegnaliśmy śp. Bożenę Burzyńską z Kórnika i byłą parafiankę śp. Marię Majchrzak. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

SŁOWO NA DZIŚ

 

Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!

Ewangelia według św. Marka

Wydrukuj
Wyślij

Media

Galeria parafialna

Zapraszamy do oglądnia galerii z uroczystości, obiektów, miejsci scen z życia z naszej parafii.

Kuchnia Plebana

Kurczak na dwa sposoby? Babeczki z truskawkami? Pleban Greg i mama Benia zapraszają do wspólnego gotowania.

Scroll to Top