Ogłoszenia duszpasterskie 14.01.2024r. 2 Niedziela Zwykła

 • Kalendarz liturgiczny
 • Środa św. Antoniego
 • Piątek św. Józefa Sebastiana Pelczara
 1. W tym tygodniu biuro parafialne
 • Nieczynne w poniedziałek
 • Czynne we wtorek od godz. 16:00 do 17:30 i w piątek od 9:30 do 11:00
 1. Msza święta odprawiana jest
 • od poniedziałku do piątku o godz. 7:00 i 18:00 /poniedziałek o 7:00 w kaplicy u Sióstr/
 • w sobotę o godz. 8:30 i 18:00
 • przypominam, że od stycznia nie ma Mszy świętej w niedziele o godz. 15:15
 1. Kolęda
 • w piątek od godz. 15:00: ul. Średzka od nr 2
 • w sobotę od godz. 10:00: ul. Bodniaka i ul. Tuwima
 • na prośbę Parafian odbędą się również Msze święte kolędowe dla osób, które nie mogły uczestniczyć w tegorocznej kolędzie lub w tym roku nie miały wizyty duszpasterskiej: w Pierzchnie w środę 24 stycznia o godz. 18:00 oraz w Kórniku w piątek 26 stycznia o godz. 18:00
 1. Co miesięczna dekanalna Adoracja w intencji Ojczyzny ze św. Andrzejem Bobolą odbędzie się w Parafii pw. św. Katarzyny i Najświętszego Serca Jezusowego w Koszutach we wtorek 16 stycznia rozpocznie się Mszą świętą o godz. 18:00 i zakończy o 21:00
 1. W najbliższą sobotę odbędą się spotkania z Biblią w Domu Parafialnym dla klas 3 przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej. Na spotkanie przychodzi rodzic/opiekun z dzieckiem oraz zabieramy ze sobą Dobrą Nowinę dla dzieci oraz piórnik.
 • 8.30– SP Szczodrzykowo i z innych szkół
 • 9.30 – klasy 3b i 3c
 • 10.30 – klasy 3d
 • 11.30 – klasy 3a
 • Kolejne spotkania dla klas 3:w sobotę 16 kwietnia
 1. Pożegnaliśmy
 • śp. Czesława Zawitaja z Kórnika, Msza pogrzebowa w środę o godz. 10:00. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

SŁOWO NA DZIŚ

 

I przyprowadził go do Jezusa.

Ewangelia według św. Jana

Wydrukuj
Wyślij

Media

Galeria parafialna

Zapraszamy do oglądnia galerii z uroczystości, obiektów, miejsci scen z życia z naszej parafii.

Kuchnia Plebana

Kurczak na dwa sposoby? Babeczki z truskawkami? Pleban Greg i mama Benia zapraszają do wspólnego gotowania.

Scroll to Top