Ogłoszenia duszpasterskie 12.03.2023 r. 3. Niedziela Wielkiego Postu

1. Ogłoszenia młodzieżowe
  • Msza święta z udziałem młodzieży z klas VII i VIII w niedzielę o godz. 18:00
  • Urodzinowe spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży Face2Face dla chętnej młodzieży w środę o godz. 19:00
  1. W marcu biuro parafialne
  • Czynne w poniedziałki, wtorki od godz. 16:00 do 17:30 i piątki od 9:30 do 11:00
  • Nieczynne z racji rekolekcji we wtorek 21 marca
  1. Nabożeństwa wielkopostne
  • Droga krzyżowa w piątek o godz. 9:00 i 17:30 a w kaplicy o godz. 19:00
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15:15 a po Msza święta ok. godz. 16:00, natomiast Gorzkie Żale w kaplicy po Mszy świętej o 10:15
  1. Dzisiaj gościmy siostry Albertynki, które będą rozprowadzały świece na prowadzone przez siebie dzieła.
  1. Apostolat Pielgrzymującej Matki Bożej z Szensztatu zapraszam w najbliższą środę na Mszę świętą o godz. 18:00, po której spotkanie formacyjne w domu parafialnym.
  1. W związku z zakończonymi rekolekcjami zapraszam Parafian oraz Przyjaciół do włączenia się w bycie uczniem Pana Jezusa poprzez osobiste zaangażowanie dla dobra Kościoła parafialnego. Przedstawiciele grup działających w Parafii będą nas zapraszali do włączenia się i zaangażowania w życie parafialne. Ze swojej strony dziękuję Wszystkim modlącym się w dni powszednie i niedziele w naszej Parafii. Zapraszam do poszczególnych duszpasterstw i zachęcam do udziału w spotkaniu modlitewnym Wspólnoty BOGU Bliscy w domu parafialnym w najbliższy czwartek o godz. 19:00. Zapraszam również chętnych do pomocy w przygotowaniu tegorocznego wystroju na Triduum Paschalne, spotkanie organizacyjne w najbliższy wtorek (14 marca) w domu parafialnym po Mszy świętej o godz. 18:45.
  2. Informuję, że po pracach porządkowych wokół kościoła w tym tygodniu będą kontynuowane prace na cmentarzu.
  3. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki.
  1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Teresę Łażewską z Kórnika, pogrzeb w środę o godz. 10:00. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj Jej świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Jej wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Wierzymy już nie dzięki twemu opowiadaniu, usłyszeliśmy bowiem na własne uszy i wiemy, że On prawdziwie jest Zbawicielem świata.

Ewangelia według św. Jana