Ogłoszenia duszpasterskie 12.02.2023 r. 6 Niedziela Zwykła

• Wtorek św. Cyryla i Metodego patronów Europy
  1. Rodzice dzieci z klas III po Mszy świętej w zakrystii mogą zabrać kartkę do zamówienia alb i Pisma świętego na I Komunię świętą.
  1. Ogłoszenia młodzieżowe
  • Młodzież a wśród nich kandydatów do Bierzmowania zapraszam na niedzielne Msze święte o godz. 18:00
  • Spotkanie Face2Face w środę o 19:00.
  1. Spotkania duszpasterskie
  • Kręgi Rodzin Szensztadzkich w środę po Mszy świętej o godz. 18:00.
  1. W miesiącu lutym biuro parafialne
  • Czynne w poniedziałek od godz. 16:00 do 17:30 i piątek od godz. 9:30 do 11:00 oraz sprawy dotyczące cmentarza we wtorek 14 i 21 lutego
  • Nieczynne we wtorek 28 lutego
  1. Archidiecezjalny Dzień Lektora dla dorosłych i ministrantów odbędzie się 18 lutego
    w Seminarium Duchownym w Poznaniu – szczegółowe informacje na stronie ministranci.archpoznan.pl
  2. Zapraszam na Spotkanie Ewangelizacyjne Młodzieży Face2Face: Poznaj Jezusa twarzą w twarz, które odbędzie się w piątek 3 marca w naszym kościele. Informacje stronie parafii i facebooku.
  1. Zapraszam na VI Spotkanie Ewangelizacyjne Ja i Ojciec jedno jesteśmy, które odbędzie się w sobotę 4 marca w naszym kościele. Informacje i zapisy od dzisiaj na stronie parafii i w zakrystii.
  2. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki oraz nasz Miesięcznik

3. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jadwigę Strugarek z Kórnika, śp. Wiesława Bukczyńskiego
    z Kornika, śp. Irenę Finke z Kórnika pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 11:00. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywaj w pokoju wiecznym. Amen.

Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi.

Ewangelia według św. Mateusza