Ogłoszenia duszpasterskie 11.06.2023 r. 10. Niedziela Zwykła

 1. Kalendarz liturgiczny
 • Wtorek św. Antoniego
 • Środa św. Michała Kozala, bp. i m.
 • Piątek Najświętszego Serca Pana Jezusa
 • Sobota Niepokalanego Serca NMP
 1. Zapowiadam spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z klas VIII w kościele
  w środę 14 czerwca rozpoczniemy Mszą świętą o 18:00. Jeśli Ktoś nie może wziąć udziału w pierwszym terminie to zapraszam na spotkanie w drugim terminie w środę 21 czerwca, które rozpoczniemy Mszą świętą o 18:00
 1. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
 • Msze święte o godz. 7:00, 8:30, 17:30 /w ramach 3. Pielgrzymki dziękczynnej pielęgniarek do Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej/ oraz o godz. 19:00 z procesją do krzyża przy LO, będziemy modlić się Litanią do NSPJ, którą zakończymy zawierzeniem się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa naszej Parafii i rodzin na kolejny rok życia
 • Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
 1. Zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla rodziców i dzieci przedszkolnych odbędzie sięza tydzień 18 czerwca w niedzielę o godz. 15:15
 1. Biuro parafialne
 • W tym tygodniu: czynne w poniedziałek i wtorek od godz. 16:00 do 17:30 a w piątekod godz. 9:30 do 11:00
 • W następnym tygodniu ze względu na kończący się rok szkolny i katechetyczny biuro będzie czynne tylko we wtorek 20 czerwca od godz. 16:00 do 18:00
 1. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy świętej
 • w kościele w niedzielę po godz. 12:00 a od poniedziałku do soboty po godz. 18:00        
 1. Za tydzień dobrowolna zbiórka do puszek w ramach parafialnej inicjatywy Wspólnie Ratujemy Kolegiatę dla przyszłych pokoleń, już dzisiaj dziękuję za składane ofiary: BÓG zapłać. Pragnę poinformować, iż w tym roku z planowanych prac rozpoczniemy pierwszy etap renowacji ołtarza głównego
 1. Spotkanie organizacyjne dla zapisanych dotyczące
 • 4 dniowego wyjazdu rodzinnego śladami św. Jana Pawła II do Ochotnicy Dolnej, Zakopanego, Ludźmierza i Częstochowy od 25 do 28 czerwca, odbędzie się za tydzień we wtorek 20 czerwca po Mszy świętej i nabożeństwie o godz. 18:00. Lista uczestników została już zamknięta.
 1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki oraz Miesięcznik Parafialny

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

SŁOWO NA DZIŚ

Bo nie przyszedłem, aby powołać sprawiedliwych, ale grzeszników.
Ewangelia według św. Mateusza

Wydrukuj
Wyślij

Media

Galeria parafialna

Zapraszamy do oglądnia galerii z uroczystości, obiektów, miejsci scen z życia z naszej parafii.

Kuchnia Plebana

Kurczak na dwa sposoby? Babeczki z truskawkami? Pleban Greg i mama Benia zapraszają do wspólnego gotowania.

Scroll to Top