Ogłoszenia duszpasterskie 10.03.2024r. 4 Niedziela Wielkiego Postu

 1. Kalendarz liturgiczny
 • Niedziela Wielkiego Postu Niedziela Laetare /Radości/
 1. Biuro parafialne
 • Czynne Poniedziałek od godz. 16:15 do 17:30 i Wtorek od godz. 16:00 do 17:30oraz w piątek od godz. 9:30 do 11:00
 1. Dzisiaj
 • gościmy Siostry Albertynki
 • odbędzie się Rejonowe Spotkanie Kościoła Domowego
 1. Nabożeństwa wielkopostne i Msze święte
 • Droga krzyżowa w piątek w kościele o godz. 9:00 i prowadzoną przez Dzieci Maryi i Wincentyńską Młodzież Maryjną dla Rodziców i dzieci ze SP z klas od I do VI, które prosimy o zabranie ze sobą krzyża lub różańca/ o godz. 17:30
 • Droga krzyżowa w kaplicy o godz.19:00
 • Gorzkie Żale w niedzielę w kaplicy po Mszy świętej o 10:15 oraz w kościele z kazaniem pasyjnym ks. Marka Frąckowiaka /duszpasterz z parafii pw. św. Wojciecha w Kórniku-Bninie/o godz. 15:15 a po Msza święta
 • UWAGA od I Niedzieli Wielkiego Postu do Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego nie będzie Mszy świętej o godz. 18:00
 1. Nocna Droga Krzyżowa /NDK/w piątek 15 marca
 • Rozpocznie sięwspólnie Mszą święta o godz. 20:30 a następnie wyruszać będziemy indywidualnie z rozdanymi rozważaniami na tegoroczna trasę NDK/uczestników proszę o zabranie kamizelek odblaskowych, oświetlenia, odpowiedniego ubioru i butów/.Więcej informacji i trasa na stronie parafiawszystkich.pl i na parafialnym fb
  https://parafiawszystkich.pl/nocna-droga-krzyzowa-4/
 1. Modlitwa za Ojczyznę
 • Dekanalna modlitwa za ojczyznę ze św. Andrzejem Boboląw kaplicy św. Stanisława, bp i mm. w Pierzchnie w sobotę 16 marca: rozpoczniemy o godz. 19:00 Drogą krzyżową, którą poprowadzi Parafialny Zespół Caritas, następnie Msza święta, wspólny różaniec i adoracja z Nowenną w intencji Ojczyzny o godz. 21:20zakończona zostanie o godz. 22:00
 • Włączamy się w 9. dniową Nowennępo Mszach świętych, która potrwa od soboty 16 marca do 24 marca
 • Droga krzyżowa od św. Wojciecha do Wszystkich Świętych w intencji Ojczyzny w piątek 22 marca, rozpocznie się Mszą święta w kościele pw. św. Wojciecha w Kórniku-Bninie o godz. 18:00, a następniewyruszymy wspólnie Drogą krzyżową, którą zakończymy w kościele pw. Wszystkich Świętych w Kórniku
 1. Przygotowanie do I Komunii świętej
 • Spotkanie formacyjne dla rodziców i dzieci z klas 2 /uwaga nastąpiła zmiana godzin/: klasa 2A i 2B o godz. 8:30 oraz klasa 2C, 2D i SP Szczodrzykowo o godz. 9:30 w domu parafialnym w sobotę 16 marca. UWAGA na spotkania zabieramy Dobrą Nowinę dla dzieci, karty pracy, piórnik z kredkami i klejem
 • Spotkanie formacyjne dla rodziców i dzieci z klas 1/uwaga nastąpiła zmiana godzin i podziału grup ze względu na późniejsze zapisy/: klasa 1A i 1B o godz. 8:30, klasa 1C i1D o godz. 9:30 oraz SP Szczodrzykowo o godz. 10:30 w domu parafialnym w sobotę 23 marca.UWAGA na spotkania zabieramy Dobrą Nowinę dla dzieci, karty pracy, piórnik z kredkami i klejem
 1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki
 2.  Przygotowania do Bierzmowania –Młodzież z klasy VII i VIII zapraszam do kościoła na Gorzkie Żale, Mszę świętą  i spotkanie za tydzień w niedzielę o godz. 15:15

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

SŁOWO NA DZIŚ

 
Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez Niego zbawiony.

Ewangelia według św. Jana

Wydrukuj
Wyślij

Media

Galeria parafialna

Zapraszamy do oglądnia galerii z uroczystości, obiektów, miejsci scen z życia z naszej parafii.

Kuchnia Plebana

Kurczak na dwa sposoby? Babeczki z truskawkami? Pleban Greg i mama Benia zapraszają do wspólnego gotowania.

Scroll to Top