Ogłoszenia duszpasterskie 09.04.2023 r. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Kochani Parafianie, Goście i Przyjaciele Wszystkich Świętych niech tegoroczne Zmartwychwstanie uczy nas jak kochać i przebaczać, aby otwarte nasze serca przyjęły Jezusa niosącego nam Wszystkim łaskę tak bardzo potrzebnego pokoju. Radosnego Alleluja!

 1. Bóg zapłać
 • Wszystkim ofiarodawcom tytek za okazany dar serca dla potrzebujących a Parafialnemu Zespołowi Caritas za pomoc w dostarczeniu podarunków
 • Pawłowi, naszym kościelnym oraz wszystkim, którzy wsparli i pomogli w przygotowaniu tegorocznego wystroju w kościele i kaplicy
 • uczestnikom Triduum oraz zaangażowanym Policjantom, Straży Miejskiej, Strażakom, Braciom Kurkowym, harcerzom, ministrantom, Orkiestrze, Chórowi Castellum Cantans, organistom, lektorom, psałterzystom, niosącym sztandary, panom od prowadzenia kapłanów i baldachimu
 1. Msze święte w Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 6:00, 9:00, 10:15 /w Pierzchnie/, 10:30, 12:00 i 15:15. Nie będzie Mszy świętej o 7:30 i 18:00
 1. Msze święte w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 7:30, 9:00, 10:15 /w Pierzchnie/, 10:30, 12:00 i 15:15. Nie będzie Mszy świętej o godz. 18:00. Tego dnia dobrowolna zbiórka przed kościołem na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu
 1. Biuro parafialne będzie czynne we wtorek od godz. 16:00 do 17:30 i w piątek od godz. 9:30 do 11:00
 1. Za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia
 • Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00 w intencji osób zaangażowanych w dzieła Caritas, Dobrodziejów i otrzymujących pomoc
 • Zbiórka do puszek przed kościołem na Caritas
 1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki oraz Miesięcznik Parafialny.
 1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Marię Waśniewską z Kórnika. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj Jej świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Jej wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

 

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

SŁOWO NA DZIŚ

Wtedy wszedł do wnętrza także i ów drugi uczeń, który przybył pierwszy do grobu. Ujrzał i uwierzył.

Ewangelia według św. Jana

Wydrukuj
Wyślij

Media

Galeria parafialna

Zapraszamy do oglądnia galerii z uroczystości, obiektów, miejsci scen z życia z naszej parafii.

Kuchnia Plebana

Kurczak na dwa sposoby? Babeczki z truskawkami? Pleban Greg i mama Benia zapraszają do wspólnego gotowania.

Scroll to Top