Ogłoszenia duszpasterskie 08.01.2023 r.Niedziela Chrztu Pańskiego

• niedziela Chrzest Pański, koniec okresu Narodzenia Pańskiego
  1. Ogłoszenia młodzieżowe
  • Spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży Face2Face w środę o godz. 19:00
  • Kandydaci do Bierzmowania z klas VII spotykają się za tydzień w niedzielę o godz. 18:00 na Mszy świętej a po Eucharystii spotkanie z ks. Pawłem
  1. W miesiącu styczniu biuro parafialne
  • Czynne w poniedziałek od godz. 16:00 do 17:30 i piątek od godz. 9:30 do 11:00
  • Nieczynne we wtorek
  1. Zapraszam do naszej świątyni na:
  • jubileuszowy Gminny Przegląd kolęd i pastorałek w najbliższą sobotę o godz. 14:00, zaprasza SP 1 w Kórniku
  • Kolędowanie z Chórem Bel Canto z gminy Dopiewo w najbliższą sobotę podczas i po Mszy o godz. 18:00
  • Kolędowanie z Chórem Castellum Cantans oraz Kórnickim Chórem Żeńskim Kórnickiego Ośrodka Kultury za tydzień w niedzielę po Mszy o godz. 12:00
  1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Michalinę Śnieżek
    z Kórnika, śp. Janinę Bałęczną z Kórnika, pogrzeb we wtorek o godz.11:00 i  śp. Łukasza Balcerzak z Kórnika, pogrzeb w środę o godz. 10:00. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Lecz Jan powstrzymywał Go, mówiąc: To ja potrzebuję chrztu od Ciebie, a Ty przychodzisz do mnie? Jezus mu odpowiedział: Ustąp teraz, bo tak godzi się nam wypełnić wszystko, co sprawiedliwe. Wtedy Mu ustąpił.
Ewangelia według św. Mateusza