Ogłoszenia duszpasterskie 07.07.2024r. 14 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj wniedzielę
  • Msza święta o dobre żniwao godz. 9:00
  1. Za tydzień
  • Dobrowolna zbiórka w ramach inicjatywy wspólnie ratujemy kolegiatę dla przyszłych pokoleń, dziękuję za modlitwę i dar serca
  1. Zapowiadam
  • Błogosławieństwo kierowców i pojazdów w sobotę i niedzielę /20 i 21 lipca/ po Mszach świętych
  1. Msze święte i Spowiedź do 1 września
  • Msze święte w kościele

– niedziela i 15 sierpnia o godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 20:30

– poniedziałek o godz. 7:00 w kaplicy u sióstr

– poniedziałek o godz. 18:00 i od wtorku do soboty o godz. 8:30 i 18:00

– dodatkowo I poniedziałek miesiąca o 19:30: 5 sierpnia

• Spowiedź święta

– przed Mszą świętą ok. 15 minut /za wyjątkiem Mszy dodatkowych i niedzielnej o godz. 10:30/

– dodatkowa Spowiedź w I piątek miesiąca od godz. 17:00 do 18:00

• Msze święte w kaplicy w Pierzchnie

– sobota o godz. 17:00

– 15 sierpnia o godz. 13:30

– I piątek miesiąca o godz. 16:00: 2 sierpnia

• Spowiedź święta

– przed Mszą świętą ok. 15 minut

– dodatkowa Spowiedź w I piątek miesiąca: od godz. 15:30 do 16:00

1. Biuro parafialne do 6 września
  • Czynne w poniedziałki od godz. 16:00 do 17:30 i piątki od godz. 9:30 do 11:00
  • Nieczynne we wtorki oraz w I piątki miesiąca: 2 sierpnia, 6 września
  • Dyżur w lipcu pełni ks. proboszcz tel. 515371910
  • Dyżur w sierpniu pełni ks. Paweł tel. 798183943
  1. Odwiedziny do swoich chorych
  • Pawełwpiątek 2 sierpnia
  1. Spotkania przygotowujące do Chrztu świętego i Małżeństwa
  • Dla Rodziców i Chrzestnych bezpośrednio po Mszy świętej o godz. 18:00we wtorek: 6 sierpnia
  • Chrzest święty na Mszy świętej w sobotę o godz. 18:00 i w niedzielę o godz. 12:00
  • Narzeczeni tylko w lipcu w terminie ustalonym z proboszczem
  1. Zapraszam na parafialne świętowanie z jubilatami sakramentu małżeństwa obchodzącymi w tym roku złote gody. Pragniemy wspólnie z jubilatami babciami i dziadkami oraz z obchodzącymi swoje 50. urodziny dziękować za łaskę życia, dar miłości a także za nasze rodziny. Uczynimy to na Mszy świętej w niedzielę 28 lipca o godz. 12:00, podczas której jubilaci odnowią przyrzeczenia sakramentu małżeństwa. Proszę o zgłaszanie jubilatów w zakrystii do niedzieli 21 lipca celem przygotowania jubileuszowych pamiątek.
  1. Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego i najnowszego numeru naszego Miesięcznika Parafialnego
  1. Pożegnaliśmy naszego parafianina: śp. Jana Osman ze Szczodrzykowa. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a Światłość wiekuista niechaj mu świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

SŁOWO NA DZIŚ

Skąd to u Niego? I co to za mądrość, która Mu jest dana? I takie cuda dzieją się przez Jego ręce!

Ewangelia według św. Marka

Wydrukuj

Galeria parafialna

Zapraszamy do oglądnia galerii z uroczystości, obiektów, miejsci scen z życia z naszej parafii.

Kuchnia Plebana

Kurczak na dwa sposoby? Babeczki z truskawkami? Pleban Greg i mama Benia zapraszają do wspólnego gotowania.