Ogłoszenia duszpasterskie 07.04.2024r. Niedziela Miłosierdzia Bożego

 1. Kalendarz liturgiczny
 • Poniedziałek Uroczystość Zwiastowanie Pańskie
 1. Biuro parafialne czynne
 • Poniedziałek od godz. 16:15 do 17:30
 • Wtorek od godz. 16:00 do 17:30
 • Piątek od godz. 9:30 do 11:00
 1. Dzisiaj w Niedzielę Miłosierdzia
 • Proszę dzieci z klas II o przekazanie prac z Jezusem Miłosiernym po Mszy świętej o godz. 10:30 s. Lidii a po Mszy świętej o godz. 15:15 o podejście do zakrystii
 • Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji osób zaangażowanych w dzieła Caritas, Dobrodziejów i otrzymujących pomoc a następnie Msza święta
 • Zbiórka do puszek przed kościołem na Caritas
 1. Spotkanie organizacyjne dla osób, które zapisały się na Pielgrzymkę śladami św. Pawła Apostoła na Cypr od 7 do 16 października br. odbędzie się w kościele jutro tzn. w poniedziałek /8 kwietnia br./o godz. 19:00
 1. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego/jutro w poniedziałek/
 • Podczas Mszy świętej o godz. 18:00 będzie można podjąć się Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego
 • Siostry odnowią śluby w swojej kaplicy na Mszy świętej o godz. 7:00
 1. Zapraszam na modlitwę w intencji Ojczyzny z ks. Józefem Niżnikem, kustoszem Sanktuariom św. Andrzeja Boboli ze Strachociny podczas Mszy świętych w 13 kwietnia w sobotę o godz. 18:00 i 14 kwietnia w niedzielę o godz. 7:30, 9:00, 10:15 /Pierzchno/ i 12:00, po której zawierzymy Panu BOGU naszą Ojczyznę za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli, patrona Polski
 1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki oraz Miesięcznik Parafialny
 1. Zapraszam na
 • Pielgrzymkę do Francji od 25 do 29 września 2024r. /min. dom bł. Pauliny Jaricot w Lyonie, Sanktuarium NSPJ i św. Małgorzata Alacoque, Nevers i św. Bernadetta, Sanktuarium MB Nawrócenia Grzeszników w Laus, Sanktuarium MB w La Salette/
 • Plan pielgrzymki do zabrania w zakrystii
 1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy naszych Parafian: śp. Zbigniewa Koteckiego z Kórnika, śp. Rajmunda Wawrzyniaka z Kórnika, śp. Stanisława Sierpowskiego z Kórnika, śp. Agnieszkę Nowacką-Wiśniewską ze Skrzynek. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

SŁOWO NA DZIŚ

 
Pokój wam! Jak Ojciec Mnie posłał, tak i Ja was posyłam.

Ewangelia według św. Jana

Wydrukuj
Wyślij

Media

Galeria parafialna

Zapraszamy do oglądnia galerii z uroczystości, obiektów, miejsci scen z życia z naszej parafii.

Kuchnia Plebana

Kurczak na dwa sposoby? Babeczki z truskawkami? Pleban Greg i mama Benia zapraszają do wspólnego gotowania.

Scroll to Top