Ogłoszenia duszpasterskie 06.11.2022 r. XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

• czwartek św. Leona Wielkiego
  • piątek św. Marcina z Tours
  • sobota św. Jozafata
  1. Msza święta odpustowa ku czci Wszystkich Świętych dzisiaj w niedzielę o 12:00
  1. Spotkania duszpasterskie
  • Apostolstwo Dobrej Śmierci we wtorek po Mszy o godz. 18:00
  • Duszpasterstwo Młodzieży Face2Face w środę o godz. 19:00
  1. Msze święte 11 listopada w piątek w 104 Rocznicę Odzyskania Niepodległości
    o godz. 7:30, 9:00 i w intencji ojczyzny o godz. 10:30. Taca tego dnia przeznaczona zostanie na potrzeby Stolicy apostolskiej. Nie będzie Mszy świętej o godz. 18:00.
  1. Zapraszam na Biesiadę Parafialną, którą pragniemy zorganizować wspólnie z Parafią z Koszut w sobotę 19 listopada. Informacje i zapisy w zakrystii do niedzieli 13 listopada.
  1. Dzisiaj można zaopatrzyć się w prasę katolicką jest najnowszy Przewodnik Katolicki a także kieszonkowy Kalendarz katolicki Archidiecezji Poznańskiej. Ponadto Parafialny Zespół Caritas zaprasza na rogale świętomarcińskie.
  1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Janinę Topolską z Kórnika pogrzeb w środę o godz. 10:00 i śp. Włodzimierza Piotrowskiego z Kórnika, pogrzeb w środę o godz. 11:30.

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Bóg nie jest Bogiem umarłych, lecz żywych; wszyscy bowiem dla Niego żyją…