Ogłoszenia duszpasterskie 05.11.2023 r. 31. Niedziela Zwykła

 • Kalendarz liturgiczny
 • czwartek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
 • piątek – św. Leona Wielkiego
 • sobota – św. Marcina z Tours
 1. Biuro parafialnew tym tygodniu
 • w poniedziałek od 16.15 do 17:30 a we wtorek od 16:00 do 17:30
 • w piątek od 9:30 do 11:00
 1. Dzisiaj w naszej Parafii Niedziela modlitw o powołania. Są z nami nasi klerycy Wojciech i Tomasz, którzy modlą się wspólnie z nami a po Mszy świętej będą zbierali dobrowolne ofiary na utrzymanie Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu
 1. Jutro w I poniedziałek miesiąca dodatkowa Msza święta z nabożeństwem o umocnienie duchowe o godz. 19.30
 1. Spotkanie Biblijne z ks. prof. Januszem Nawrotem w czwartek o godz. 19:00 w domu parafialnym.

 

 1. Msze święte 11 listopada w sobotę w 105 Rocznicę Odzyskania Niepodległości o godz. 7:30, 9:00 i w intencji ojczyzny ok. godz. 10:30. Taca tego dnia przeznaczona zostanie na potrzeby Stolicy apostolskiej. Wieczorna Msza święta o godz. 18:00.
 1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Ryszarda Nowaka z Trzebisławek i śp. Janinę Jańczyk z Kórnika. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywająw pokoju wiecznym. Amen.

 

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

SŁOWO NA DZIŚ


…jeden jest tylko wasz mistrz, Chrystus. 

Ewangelia według św. Mateusza

Wydrukuj
Wyślij

Media

Galeria parafialna

Zapraszamy do oglądnia galerii z uroczystości, obiektów, miejsci scen z życia z naszej parafii.

Kuchnia Plebana

Kurczak na dwa sposoby? Babeczki z truskawkami? Pleban Greg i mama Benia zapraszają do wspólnego gotowania.

Scroll to Top