Ogłoszenia duszpasterskie 03.09.2023 r. 22. Niedziela Zwykła

 1. Kalendarz liturgiczny
 • Piątek Narodzenie NMP, na Mszy świętej o godz. 18:00 okazja do poświęcenia ziarna siewnego i nasion
 1. Spotkania duszpasterskie
 • Dla Młodzieży Face2Face w środę o 19:00
 • Krąg biblijny z ks. prof. Januszem Nawrotem w domu parafialnym w czwartek o godz. 19:00
 1. Biuro parafialne
 • Czynne w poniedziałek i wtorek od godz. 16:00 do 17:30oraz w piątek od godz. 9:30 do 11:00
 1. Nowy rok szkolny i katechetyczny AD 2023/2024 rozpoczyna się w poniedziałek 4 września. Z tej okazji wszystkim dzieciom, młodzieży oraz pracownikom szkół, na terenie Parafii życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej oraz Wszystkich Świętych. Zapraszam na Msze święte na rozpoczęcie roku szkolnego dzisiaj w niedzielę: z udziałem dzieci z rodzicami o godz. 10:30, podczas której poświęcone zostaną tornistry dzieci z klas I; z udziałem młodzieży z klas VII i VIII oraz szkół ponadpodstawowych z rodzicami o godz. 18:00
 1. Informuję, iż od dzisiaj powraca Msza święta o godz. 10:15 w Pierzchnie oraz w kościele o godz. 18:00, w tygodniu o godz. 7:00 a od przyszłej niedzieli o godz. 15:15
 1. Dodatkowa Msza święta
 • Z nabożeństwem o umocnienie duchowe w I poniedziałek miesiąca o godz. 19:30
 • W intencji Kórnicko Bnińskiego Bractwa Kurkowego w sobotę o godz. 11:30
 1. Ksiądz Dziekan prosił poinformować osoby zapisane na Pielgrzymka dekanatu kórnickiego na koronację do Sanktuarium Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Smolicach, iż pielgrzymka wyruszy z Zaniemyśla z kościoła św. Wawrzyńca w najbliższą sobotę o godz. 8:15, dojazd na miejsce zbiórki we własnym zakresie
 1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki
 1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Józefa Jóźwiaka ze Szczodrzykowa i śp. Mieczysława Drzewieckiego z Kórnika. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

SŁOWO NA DZIŚ

 

Jeśli ktoś chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje.
Ewangelia według św. Mateusza

Wydrukuj
Wyślij

Media

Galeria parafialna

Zapraszamy do oglądnia galerii z uroczystości, obiektów, miejsci scen z życia z naszej parafii.

Kuchnia Plebana

Kurczak na dwa sposoby? Babeczki z truskawkami? Pleban Greg i mama Benia zapraszają do wspólnego gotowania.

Scroll to Top