Ogłoszenia duszpasterskie 03.03.2024r. 3 Niedziela Wielkiego Postu

 1. Kalendarz liturgiczny
 • Poniedziałek św. Kazimierza, królewicza
 1. Biuro parafialne
 • Czynne Poniedziałek od godz. 16:15 do 17:30 i Wtorek od godz. 16:00 do 17:30 oraz w piątek od godz. 9:30 do 11:00
 1. Dzisiaj
 • Zaczynamy Rekolekcje Parafialne Jestem w Kościele…które potrwają do środy: poniedziałek Msze święte z udzieleniem sakramentu chorych o godz. 16:30 /Pierzchno/, 18:00 i dodatkowa o godz. 19:30, wtorek i środa o godz. 16:30 /Pierzchno/ i 18:00. Ponadto ks. Krzysztof Kruk zaprasza na dodatkowe spotkanie: Więcej o Kościele dla chętnych do domu parafialnego we wtorek po Mszy świętej o godz. 18:00
 1. W czwartek Spotkanie Biblijne z ks. prof. Januszem Nawrotem w domu parafialnym
  o godz. 19:00
 2. Za tydzień w niedzielę w naszej Parafii
 • będziemy gościli Siostry Albertynki
 • odbędzie się Rejonowe Spotkanie Kościoła Domowego
 1. Nabożeństwa wielkopostne i Msze święte
 • Droga krzyżowa w piątek w kościele o godz. 9:00 i 17:30 a w kaplicy o godz.19:00
 • Gorzkie Żale w niedzielę w kaplicy po Mszy świętej o 10:15 oraz w kościele z kazaniem pasyjnym ks. Marka Frąckowiaka /duszpasterz z parafii pw. św. Wojciecha w Kórniku-Bninie/o godz. 15:15 a po Msza święta
 • UWAGA od I Niedzieli Wielkiego Postu do Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego nie będzie Mszy świętej o godz. 18:0
 1. Zapowiadam
 • Nocną drogę krzyżową w piątek 15 marca, rozpoczniemy Mszą święta o godz. 20:30 /uczestników proszę o zabranie kamizelek odblaskowych, oświetlenia, odpowiedniego ubioru i butów/ szczegóły i trasa na stronie https://parafiawszystkich.pl/nocna-droga-krzyzowa-4/
 • Spotkanie formacyjne dla rodziców i dzieci z klas 2 /uwaga nastąpiła zmiana godzin/: klasa 2A i 2B o godz. 8:30 oraz klasa 2C, 2D i SP Szczodrzykowo o godz. 9:30w domu parafialnym w sobotę 16 marca
 • Dekanalną modlitwę za ojczyznę ze św. Andrzejem Boboląw kaplicy św. Stanisława, bp i mm. w Pierzchnie w sobotę 16 marca: rozpoczniemy o godz. 19:00 Drogą krzyżową, którą poprowadzi Parafialny Zespół Caritas, następnie Msza święta, wspólny różaniec i adoracja do godz. 22:00
 1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

SŁOWO NA DZIŚ

 

Zburzcie tę świątynię, a Ja w trzy dni wzniosę ją na nowo.

Ewangelia według św. Jana

Wydrukuj
Wyślij

Media

Galeria parafialna

Zapraszamy do oglądnia galerii z uroczystości, obiektów, miejsci scen z życia z naszej parafii.

Kuchnia Plebana

Kurczak na dwa sposoby? Babeczki z truskawkami? Pleban Greg i mama Benia zapraszają do wspólnego gotowania.

Scroll to Top