okienkorejestracja min

Parafia pw. Wszystkich Świętych w Kórniku serdecznie zaprasza na IV Spotkanie Ewangelizacyjne Uzdrowieni z cierpienia, które odbędzie się w dniach 8-9 lutego 2020r. na hali sportowej KCRiS Oaza /ul. Ignacego Krasickiego 1/ w Kórniku.

Będzie to wyjątkowy czas EUCHARYSTII/ MODLITWY / WIELBIENIA i KONFERENCJI

Wśród głoszących będziemy gościć ks. Marka Dziewieckiego oraz Marcina Zielińskiego.

Całe wydarzenie będzie wspierane muzycznie przez Zespół Bogu Bliscy posługujący w naszej parafii, jak również podczas wydarzeń organizowanych przez Archidiecejzę Poznańską m.in. Forum Ewangelizacyjnego Archidiecezcji Poznańskiej, Spotkania Parafialnych Rad Duszpasterskich oraz Szafarzy.

Honorowy patronat objął Jego Ekscelencja ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki Metropolita Poznański.

UWAGA!

Ze względów bezpieczeństwa ilość miejsc na hali jest ograniczona.

Dzieci do lat 5 mogą uczestniczyć w Spotkaniu Ewangelizacyjnym pod opieką rodziców. Wstęp wolny, jednak nie zapewniamy im miejsc siedzących i posiłków. Dzieci od lat 6 mogą uczestniczyć na takich samych warunkach jak dorośli, czyli wymagana jest rejestracja i opłata.

Na terenie KCRiS Oaza działa płatny Klub malucha.

8 lutego 2020 - sobota

Dźwigaj swój krzyż, czyli biegnij za Maryją do Jezusa – Marcin Zieliński

11.00 - Przerwa

11.30 – Konferencja

Dzieci wróćcie do domu Ojca, czyli jak owocować po spotkaniu ewangelizacyjnym – ks. Grzegorz Zbączyniak

12.15 - Przedsionek Nieba – uwielbienie

13.00 - Obiad

14.30 - EUCHARYSTIA – z homilią ks. Marka Dziewieckiego

Osoby, które się zarejestrują i dokonają opłaty za Spotkanie Ewangelizacyjne otrzymają przed wejściem na halę IDENTYFIKATOR, który będzie upoważniał do udziału w Spotkaniu.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Wkrótce dostepny - jeszcze w tym tygodniu

Regulamin spotkania

plakat2020 min