Parafia pw. Wszystkich Świętych w Kórniku serdecznie zaprasza na III Spotkanie Ewangelizacyjne

Radośni w Duchu Świętym, które odbędzie się w dniach 16-17 lutego 2019 r. na hali sportowej KCRiS Oaza ul. Ignacego Krasickiego 1 w Kórniku.

Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich osób świeckich i duchownych, które chcą wspólnie wielbić Pana Boga modlitwą i śpiewem.

Całe wydarzenie będzie wspierane przez zaprzyjaźniony z naszą parafią Zespół Mocni w Duchu z Łodzi, a gościem specjalnym będzie ks. Piotr Pawlukiewicz.

Honorowy patronat objął Jego Ekscelencja ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki Metropolita Poznański.

UWAGA!

Dzieci do lat 5 mogą uczestniczyć w Spotkaniu Ewangelizacyjnym pod opieką rodziców.

Wstęp wolny, jednak nie zapewniamy im miejsc siedzących i posiłków.

Na terenie KCRiS Oaza działa płatny Klub malucha.

Dla dzieci w wieku od 6 lat do III klasy SP w sobotę będzie zorganizowane małe Laboratorium Wiary. Mogą w nim brać udział tylko dzieci, których opiekunowie są uczestnikami Spotkania Ewangelizacyjnego. W niedzielę dzieci pozostają pod opieką rodziców na hali Oaza.

Ilość miejsc ograniczona! Wstęp płatny i konieczna jest rejestracja dzieci.

Szczegółowe informacje w formularzu rejestracyjnym.

16.02.2019 ( SOBOTA)

9.30 – zawiązanie wspólnoty (zespół Mocni w Duchu)

10.15 – Konferencja I : „Co Ty poruszasz w drugim człowieku kiedy się odzywasz – Maryja” – ks. Piotr Pawlukiewicz

11.00 - Przerwa

11.30 – Konferencja II : „Tam gdzie smutek zanieść radość” – Ks. Radek Rafał MSF

12.15 – Modlitwa chwały

13.00 – Obiad (na miejscu)

14.45 – Uwielbienie Bożego Miłosierdzia

15.00 – EUCHARYSTIA

16.15 – Przerwa

16.45 – Uwielbiaj Boga całym sercem

17.15 – Konferencja III : „Moc w słabości się doskonali” – Ks. Piotr Pawlukiewicz

18.00 – Kolacja (na miejscu)

19.00 - Wieczór chwały – Koncert Mocni w Duchu

21.00 – Apel Jasnogórski

17.02.2019 (NIEDZIELA)

9.30 – zawiązanie wspólnoty (zespół Mocni w Duchu)

10.15 – Konferencja I : „Jeśli nie radość to co?” – Michał Borkowski

11.00 - Przerwa

11.30 – Konferencja II : „W szkole radości” – o. Paweł Sawiak SJ

12.15 – Modlitwa chwały

13.00 – Obiad (na miejscu)

14.30 – EUCHARYSTIA

Po wypełnieniu formularza wysyłamy maila z danymi do przelewu.

Prosimy o dokonanie płatności w ciągu 7 dni.

W przypadku braku wiadomości prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby, które się zarejestrują i dokonają opłaty za Spotkanie Ewangelizacyjne otrzymają przed wejściem na halę IDENTYFIKATOR, który będzie upoważniał do udziału w Spotkaniu.

Regulamin spotkania

PLAKAT LUTY 2019 do netu min min