baner w Bogu sila

Parafia pw. Wszystkich Świetych w Kórniku serdecznie zaprasza na II Spotkanie Ewangelizacyjne „ W Bogu siła. Moc uzdrowienia”, które odbędzie się w dniach 17-18 (sobota, niedziela) lutego 2018 r. na hali sportowej KCRiS Oaza ul. Ignacego Krasickiego 1 w Kórniku.
Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich osób świeckich i duchownych, które chcą wspólnie wielbić Pana Boga modlitwą i śpiewem.
Wydarzenie poprowadzi o. Paweł Sawiak SJ wraz z zespołem Mocni w Duchu i  Marcinem Zielińskim.
Dzieci do lat 6 mogą uczetniczyć w Spotkaniu Ewanglizacyjnym pod opieką rodziców.
Wstęp wolny, jednak nie zapewniamy im miejsc siedzących i posiłków.

Dla dzieci z klas I-VI przewidziana jest równoległa opieka - Laboratorium Wiary - połączona z formacją w formie warsztatów biblijnych, taneczno - muzycznych, sportowych i plastycznych.

Spotkanie odbędzie się pod honorowym patronatem Jego Ekscelencji ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego Metropolity Poznańskiego.

SOBOTA 17 LUTEGO 2018

10.00 - Zawiązanie wspólnoty
10.45 - Konferencja I: Gotowi na nowe
11.30 - Przerwa
12.00 - Modlitwa chwały
12.40 - Konferencja II: Dlaczego hamujemy przed mocą Boga
13.30 - Obiad (na miejscu)
15.00 - Uwielbienie Bożego Miłosierdzia
15.15 - Eucharystia
16.30 - Przerwa
17.00 - Uwielbiaj Boga całym sercem
17.30 - Konferencja III: Autorytet wierzącego
18.45 - Kolacja ( na miejscu )
19.30 - Wieczór chwały
21.00 - Apel Jasnogórski

NIEDZIELA 18 LUTEGO 2018

9.30 - Zawiązanie wspólnoty
10.15 - Konferencja IV: Życie pełne cudów
11.15 - Przerwa
12.00 - Konferencja V: Od relacji do mocy
13.00 - Adoracja z modlitwą uwielbienia i uzdrowienia
13.45 - Obiad ( na miejscu )
15.00 - Uwielbienie Bożego Miłosierdzia
15.15 - Eucharystia
16.30 - przewidywane zakończenie

Rejestracja na spotkanie

Po wypełnieniu formularza wysyłamy maila z danymi do przelewu. Prosimy o wpłatę w ciągu 7 dni od rejestracji.
W przypadku braku wiadomości prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Osoby, które się zarejestrują i dokonają opłaty za Spotkanie Ewangelizacyjne otrzymają przed wejściem na halę IDENTYFIKATOR, który będzie upoważniał do udziału w Spotkaniu.

sedorosliplakat

Tak było u nas na I Spotkaniu Ewangelizacyjnym w lutym 2017