Regulamin Spotkania face2face Akcja – Reanimacja zwanego dalej Spotkaniem

 1. Organizatorem Spotkania jest parafia pw. Wszystkich Świętych w Kórniku ul. Średzka 1, należąca do Archidiecezji Poznańskiej
 1. Spotkanie odbywa się na hali sportowej KCRiS Oaza ul. Ignacego Krasickiego 1 w Kórniku
 1. Spotkanie jest przeznaczone dla młodzieży w wieku od 13 do 30 roku życia
 1. Wstęp na Spotkanie jest bezpłatny
 1. Warunkiem wejścia na halę jest posiadanie biletu/wlotki
 1. Na terenie miejca Spotkania face2face obowiązuje zakaz spożywania alkoholu, palenia papierosów i zażywania jakichkolwiek środków odurzających
 1. Organizator nie odpowiada za rzeczy zgubione lub skradzione.
 1. Uczestnik, jak i wolontariusz posługujący w ramach Spotkania, wyraża zgodę na nieodpłatne utrwalanie i publikację wizerunku w materiałach promocyjnych Spotkania na witrynach www, w prasie, etc.
 1. Organizator prawnie dba o pozytywne wykorzystywanie i upublicznianie wizerunku osób będących uczestnikami Spotkania.
 1. Wszelkie dobra powstałe na skutek działań wolontariuszy, a zlecone do wykonania przez Organizatora, w tym zdjęcia, filmy, zarejestrowane utwory muzyczne, wywiady, są własnością Organizatora.
 1. RODO

RODO: Zgodnie z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), Informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO informujemy, że:

 • administratorem podanych w formularzu danych osobowych jest Parafia pw. Wszystkich Świetych w Kórniku należąca do Archidiecezji Poznańskiej
 • w sprawach związanych z ochroną danych osobowych prosimy kontaktować się z administratorem pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Dane osobowe przetwarzane będą w celu przekazywania informacji o Spotkaniu face2face, informacji o kolejnych Spotkaniach oraz wydarzeniach organizowanych przez Parafię pw. Wszystkich Świętych w Kórniku.
 • Dane przetwarzać będziemy w zakresie następujących rodzajów danych osobowych, tj. imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanych na podstawie dobrowolnej zgody, zgodnie a art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
 • W przypadku danych, co do których została wyrażona zgoda, przysługiwać będzie prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Zgodę można cofnąć drogą mailową pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO;
 1. Wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące udziału w Spotkaniu prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.