1.     Kalendarz liturgiczny:

• sobota – św. Wojciecha, patrona Polski

2.     Spotkania duszpasterskie

• Spotkanie w Drodze dla modlących się Pismem Świętym w poniedziałek o godz. 19:00 w Domu Parafialnym
  • Duszpasterstwo Młodzieży w piątek po Mszy wieczornej
  • Dla kandydatów do Bierzmowania za tydzień w niedzielę o godz. 18:00

3.     Dzisiaj:

• Uroczyste odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej na Mszy o godz. 15:00
  • Ostatnia katecheza przedmałżeńska dla narzeczonych oraz katecheza dla rodziców i teściów o godz. 15:00 w domu parafialnym, natomiast o godz. 16:30 Msza święta w intencji narzeczonych i rodziców
  • Jeszcze tylko dzisiaj można zapisać się na Światowe Dni Młodzieży w ramach pakietu (koszt 400 zł) w terminie 29 do 31 lipca br.
  • Zbiórka do puszek na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu a za tydzień odpowiadamy na prośbę Papieża Franciszka zbiórką przed kościołem na pomoc dla Ukrainy: BÓG zapłać fiarodawcom.

4. Dziękuję wszystkim, którzy przyjęli na nocleg 35. osób z Wrocławia w ramach obchodów 1050. rocznicy Chrztu oraz przyszli z pomocą w nakarmieniu pielgrzymów na probostwie.

5. Wszystkich pragnących pomóc w tegorocznej Parafiadzie zapraszam we wtorek na godz. 19:00 do domu parafialnego.

6. Katecheza przed Chrztem dla rodziców i dla rodziców chrzestnych odbywa się w naszym kościele bezpośrednio po Mszy świętej o godz. 18:00 w I i III czwartki miesiąca.

7. Za tydzień w niedzielę Msza święta o godz. 15:00 z nabożeństwem do św. Charbela.

8. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest najnowszy Przewodnik Katolicki oraz Miesięcznik Parafialny.

Z modlitwą i błogosławieństwem

Moje owce słuchają mego głosu, a Ja znam je. Idą one za Mną i Ja daję im życie wieczne.

Ewangelia według św. Jana