1.     Kalendarz liturgiczny

• niedziela – Chrzest Pański

2.     Zapraszamy na

• Koncert kolęd naszego Parafialnego Chóru Tutti Santi dzisiaj w kaplicy w Pierzchnie po Mszy świętej o godz. 10:00
  • niedzielne kolędowanie z dziećmi po Mszy świętej o godz. 10:30

3.     Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w czwartek i w piątek od godz. 9:30 do godz. 11:00. W poniedziałek i wtorek biuro nieczynne z powodu kolędy.

4.     Spotkania duszpasterskie

• według ustaleń z prowadzącymi

5.     Dzisiaj zbiórka do puszek na czekające nas prace w naszej parafii. BÓG zapłać
za złożone ofiary.

6.     Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: jest najnowszy numer Przewodnika Katolickiego oraz Miesięcznika Parafialnego, w którym znajdziemy zaproszenie na dziewiętnaste urodziny Miesięcznika w formie zabawy karnawałowej, które odbędą się w sobotę 16 stycznia 2016r. Prosimy o potwierdzanie rezerwacji w zakrystii.

7.     Odeszli do wieczności: śp. Kazimierz Pomorski z Kórnika, pogrzeb odbył się w piątek oraz śp. Stefan Dytla z Kórnika, pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 12:00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Słowo Boże na umocnienie

Kiedy cały lud przystępował do chrztu, Jezus także przyjął chrzest. A gdy się modlił, otworzyło się niebo i Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a nieba odezwał się głos: Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie.