• środa – św. Elżbiety Węgierskiej
  • sobota – św. Rafała Kalinowskiego
  • niedziela – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
  1. W niedziele
  • VII Pielgrzymka Sołtysów Powiatu Poznańskiego i Msza święta o godz. 12:00 w intencji Sołtysów, Rad Sołeckich i Sołectw
  • Dobrowolna zbiórka na czekające nas prac e w kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa w ramach Wspólnego Ratowania Kolegiaty
  • Msza święta o godz. 18:00 dedykowana Młodzieży i dla Wszystkich młodych duchem, za tydzień szczególnie z udziałem klas VII.
  1. W niedziele za tydzień
  • W związku z trudną sytuacją migrantów na granicy polsko-białoruskiej,
    abp Stanisław Gądecki wystosował specjalny apel do wiernych w Polsce, aby za tydzień przed Kościołami zbierać ofiary na pomoc migrantom
  • Po Mszy świętej o godz. 12:00 odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa oraz akt poświęcenia Jezusowi Chrystusowi Królowi: O Jezu Najsłodszy Odkupicielu… Za pobożne i publiczne zmówienie ww. aktu poświęcenia można dostąpić odpustu zupełnego.
  1. Biuro parafialne
  • Czynne w poniedziałek i we wtorek od godz. 16:00 do 17:30 i w piątek od 9:30 do 11:00.
  1. Różaniec odmawiamy w ramach Parafialnej Nowenny Pompejańskiej:
  • tajemnice radosne do soboty o 9:00, a w niedziele o 8:30
  • tajemnice bolesne do piątku po Koronce o 15:00 a w sobotę i niedzielę o 14:30;
  • tajemnice chwalebne do piątku i w niedzielę o 17:30 a w sobotę o 8:00;
  • w kaplicy w Pierzchnie w niedzielę o 9:30

1. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki i najnowszy Miesięcznik

1. Wspólnie z Parafią NSJ z Koszut zapraszamy na Biesiadę Parafialną, która odbędzie się 20 listopada w sobotę w Domu Gościnnym Hedan w Trzebisławkach. Zapisy z wpłatami w zakrystii dla osób chcących biesiadować z Parafii i z poza Parafii, w pojedynkę i parami lub w gronie znajomych i przyjaciół.

A od figowca uczcie się przez podobieństwo.

Ewangelia według św. Marka