• wtorek – św. Rocznica Poświęcenia Bazyliki Archidiecezjalnej
  • piątek – św. Teresy od Jezusa
  • sobota – św. Jadwigi Śląskiej
  1. Spotkania duszpasterskie
  • Zapraszam dzieci od 6 roku życia wraz z rodzicami, którzy pragną rozpocząć przygotowania do Wczesnej I Komunii świętej w naszej Parafii. Spotkanie w najbliższą środę 13 października 2021r. o godz. 17:00 w Domu Parafialnym. Jednocześnie informuję, iż w przyszłym roku szkolnym i katechetycznym 2022/2023 nie planujemy już przygotowań do wczesnej Komunii świętej
  • Zapraszam dzieci do naszego zespołu i chóru dziecięcego Tutti Santi w piątek o godz. 16:30 do domu parafialnego do sali na górze
  • Uwaga małżonkowie zapowiadam spotkania małżeńskie w ramach warsztatu JA + Ty = My w dniach 23 i 24 października /sobota i niedziela/, zapisy i szczegóły dzisiaj w zakrystii.
  1. Dzisiaj
  • Kończymy VIII Tydzień Maryjny, podczas którego dziękujemy Księdzu Krzysztofowi za ten czas wspólnej modlitwy
  • Kawiarenka papieska z możliwością zaopatrzenia się w kremówki

1. Uwaga kandydaci do Sakramentu Bierzmowania z kl. VII, VIII i po podstawówce, zapraszam
  • Młodzież na niedzielne Msze dla Młodych o godz. 18:00
  • Kandydatów z kl. VII na spotkanie z Księdzem Prefektem Tomaszem we wtorek 12 października o godz. 18:00 do domu parafialnego
  • Tegorocznych Kandydatów do Bierzmowania na Mszę świętą, podczas której przyjmą Sakrament Bierzmowania w środę 13 października o godz. 17:00 dlatego wyjątkowo nie będzie Mszy świętej o godz. 18:00, a przyjęta intencja będzie odprawiona o godz 7:00, za utrudnienia przepraszam. Kandydatów do Bierzmowania wraz ze świadkami zapraszam na godz. 16:40.
  1. Miesiąc październik to czas różańca świętego, który w tym tygodniu odmawiamy w ramach Parafialnej Nowenny Pompejańskiej:
  • tajemnice radosne do soboty o godz. 9:00, a w niedziele o godz. 8:30
  • tajemnice bolesne do piątku po Koronce o godz. 15:00 a w sobotę i niedzielę o godz. 14:30
  • tajemnice chwalebne do piątku i w niedzielę o godz. 17:30 a w sobotę o godz. 8:00.

1. Biuro parafialne
  • przyjmujemy wymienianki roczne i intencje mszalne na miesiące od stycznia do sierpnia 2022r.

1. Na prośbę Parafian zapowiadam tradycyjną Biesiadę u Wszystkich Świętych, którą planujemy w listopadzie, zapisy i szczegóły już za tydzień.

1. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki, Miesięcznik

Wtedy Jezus spojrzał na niego z miłością i rzekł mu: «Jednego ci brakuje. Idź, sprzedaj wszystko, co masz i rozdaj ubogim, a będziesz miał skarb w niebie. Potem przyjdź i chodź za Mną». Lecz on spochmurniał na te słowa i odszedł zasmucony, miał bowiem wiele posiadłości.

Ewangelia według św. Marka