• niedziela – Wniebowzięcie NMP
  • piątek – św. Bernarda
  • sobota – św. Piusa X

1. Dzisiaj
  • Kończymy w kościele i w kaplicy akcję Tornister Pełen Uśmiechów, której celem jest wsparcie dzieci z Diecezji Grodzieńskiej na Białorusi. Wszystkim, którzy wsparli tę inicjatywę z serca dziękuję: BÓG zapłać
  • Msze święte z błogosławieństwem ziół i kwiatów o godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 20:30
  • Bukiety Matki Bożej Zielnej przed Mszą święta rozprowadza Parafialny Zespół Caritas na dzieła miłosierdzia.

1. Msza święta polowa dla Działkowców odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 15:00 na Rodzinnych Ogródkach Działkowych w Mościenicy.

1. Za tydzień w niedzielę
  • Podczas Mszy świętych będziemy żegnali naszego Wielebnego
    Łukasza. Mszę świętą o godz. 12:00 za dar posługi ks. Łukasza
    w naszej rodzinie parafialnej odprawi ks. proboszcz a pożegnalną Mszę świętą o godz. 18:00 w intencji Parafian i Przyjaciół odprawi ks. Łukasz. Parafianie modlący się w kaplicy św. Stanisława pożegnają naszego
    ks. Łukasza na Mszy świętej o godz. 10:15.

1. Przypominam, że Pielgrzymka harcerska do Częstochowy na Jasną Górę wyruszy w piątek 27 sierpnia o godz. 6:00 z parkingu przy domu parafialnym.

1. Biuro parafialne czynne na czas wakacji do 3 września
  • poniedziałek od 16:00 do 17:30 /dla narzeczonych, sakramenty i cmentarz/
  • piątek od 9:30 do 11:00 /sakramenty i cmentarz/.
  1. W związku z planowanym uaktualnieniem cmentarnej bazy zdjęć proszę o zrobienie porządków na naszym cmentarzu. Na przełomie sierpnia
    i września będą robione zdjęcia wszystkich grobów.
  1. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Miesięcznik Parafialny oraz sierpniowe wydanie czasopisma Tota Tua.

Gdy Jezus mówił do tłumów, jakaś kobieta z tłumu głośno zawołała do Niego: Błogosławione łono, które Cię nosiło, i piersi, które ssałeś.