Drukuj
 1. Dyspensy od uczestnictwa we Mszy świętej niedzielnej oraz w święta nakazane zostaną zniesione z dniem 20 czerwca 2021r. o czym zdecydowali Biskupi zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej.

 

 1. Kalendarz liturgiczny

 

 1. Nabożeństwa czerwcowe

 

 1. Dzisiaj

 

 1. Jutro w poniedziałek

 

 1. Zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla rodziców i dzieci ze SP i młodzieży wraz z informacjami o sakramentach za tydzień w niedzielę:

 

 1. W piątki czerwca Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencjach krajów Bliskiego Wschodu w kaplicy adoracji o godz. 15:00.

 

 1. Za tydzień w niedzielę

 

 1. Biuro parafialne na czas wakacji od 28 czerwca do 3 września

 

 1. Msze święte i Spowiedź na czas wakacji od 28 czerwca do 3 września
 1. Mając na uwadze potrzeby duszpasterskie Archidiecezji Poznańskiej z dniem 25 sierpnia 2021 roku ks. Arcybiskup Metropolita Poznański Stanisław Gądecki

 

 1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Danutę Serba z Kórnika z Kórnika oraz śp. Teresę Zimną z Kórnika. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

Słowo na dziś

Z czym porównamy królestwo Boże lub w jakiej przypowieści je przedstawimy?
Jest ono jak ziarnko gorczycy; gdy się je wsiewa w ziemię,
jest najmniejsze ze wszystkich nasion na ziemi. Lecz wsiane, wyrasta i staje się większe od innych jarzyn; wypuszcza wielkie gałęzie,
tak że ptaki podniebne gnieżdżą się w jego cieniu.

Ewangelia według św. Marka