Drukuj
 1. Kalendarz liturgiczny

 

 1. Dzisiaj

 

 1. Nabożeństwa majowe i czerwcowe w kościele będą odprawiane
 1. Biuro parafialne w tym tygodniu

 

 1. Uroczystość Bożego Ciała w najbliższy czwartek oraz przygotowanie i Oktawa

 

 1. Misje Parafialne w I piątek, I sobotę, zakończenie w niedzielę

 

 

 1. Zapraszam dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych z rodzicami oraz młodzież
  z rodzicami
  na rekolekcje w ramach misji Parafialnej z Ojcami Misjonarzami, podczas których odbędą się spotkania, na których będą poruszane też sprawy dotyczące sakramentów świętych I Komunii i Bierzmowania:
 1. Nasza Parafia organizuje konkurs plastyczny na rysunek zatytułowany: Nasze jezioro w oczach dziecka. Konkurs jest otwarty dla Wszystkich chętnych. Prace w formacie A4, podpisane imieniem i nazwiskiem z numerem telefonu kontaktowego, wykonane dowolną techniką. Prace należy dostarczyć osobiście przed lub po każdej Mszy świętej do zakrystii Parafii pw. Wszystkich Świętych w Kórniku do niedzieli 6 czerwca 2021r. Rozwiązanie konkursu w sobotę 12 czerwca 2021 po Koronce do Miłosierdzia Bożego około godz. 15:30. Zapraszam do udziału w konkursie.

 

 1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki z modlitewnikiem 5 minut z BOGIEM oraz za dobrowolną ofiarą Miesięcznik Parafialny i Magazyn Matki Słowa Tota Tua.

 

 1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Włodzimierza Torłop z Mościenicy, którego pogrzeb odbędzie się na cmentarzu Poznań Miłostowo we wtorek o godz. 10:00. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Dobry Jezu
  a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz
 

Słowo na dziś

Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody,
udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego.

 

Ewangelia według św. Mateusza