• piątek – św. Józefa Oblubieńca NMP

1. Dzisiaj w niedzielę
  • Gorzkie Żale
    • w kaplicy po Mszy świętej o godz. 10:15
    • w kościele o godz. 15:15 i Msza święta około godz. 16:00.
  • Dobrowolna zbiórka przed Kościołem na trwające prace przy ołtarzu w ramach inicjatywy duszpasterskiej Wspólnie Ratujemy Kolegiatę. BÓG zapłać za modlitwę i wsparcie materialne
  • Zachęcam młodzież do obejrzenia V Ogólnopolskiego Spotkania Face2Face na parafialnym yt i fb.

1. Jutro, w poniedziałek Wieczór uwielbienia przy Krzyżu Chrystusa. Zapraszam do wspólnej modlitwy w kościele o godz. 18:45.
  1. W najbliższy piątek uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze święte o godz. 7:00, 8:30, 18:00, 20:50 i dodatkowa w kaplicy św. Stanisława w Pierzchnie o godz. 16:30. Nabożeństwa drogi krzyżowej o godz. 9:00, 17:30 /z udziałem dzieci/, 20:30 i w kaplicy o godz. 16:00.

1. Przed nami: Rekolekcje ostatniej szansy, czyli zdążyć na Mszę świętą od soboty 20 marca godz. 18:00 do wtorku 22 marca br. Poprowadzi je o. Przemysław Ilski, przygotowujący nas do Misji Parafialnej. Msze święte z naukami rekolekcyjnymi o godz. 7:00, 8:30 i 19:30 oraz w kaplicy św. Stanisława w Pierzchnie o godz. 18:00.
    W ramach rekolekcji okazja do Spowiedzi świętej przedświątecznej we wtorek 30 minut przed Mszą świętą a w kaplicy w Pierzchnie od godz. 17:00. Podczas rekolekcji będzie Msza święta w Kościele w poniedziałek i wtorek o godz. 18:00 bez kazania rekolekcyjnego.

1. Parafialny Zespół Caritas
  • prosi o pomoc w zbiórce żywności trwałej i środków czystości dla potrzebujących z parafii: napełnione tytki z kosza przy św. Antonim składamy jako dar naszych serc do przyszłej niedzieli.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki oraz najnowszy Miesięcznik Parafialny,
    w którym min. Modlitwa w intencji misji parafialnej.

1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Roberta Borowickiego
    z Kórnika. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat po to, aby świat potępił,
ale po to, by świat został przez Niego zbawiony.

Ewangelia według św. Jana