• Środa - Popielec

1. Msza święta o godz. 8:30 powraca od najbliższej środy popielcowej.

1. W najbliższą środę 17 lutego rozpoczynamy Wielki Post
  • Msze święte z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7:00, 8:30, 16:30, 18:00 i o godz. 16:00 w Pierzchnie
  • obowiązuje post ścisły i nie ma żadnej dyspensy
  • przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas.

1. Nabożeństwa wielkopostne
  • Droga krzyżowa w piątek dla wszystkich o godz. 9:00, 17:30 oraz o godz. 20:30 a w Pierzchnie o godz. 18:00
  • Gorzkie Żale w niedzielę w Pierzchnie bezpośrednio po Mszy o godz. 10:00
  • Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15:15 a po zakończeniu około godz. 16:00 Msza święta z udziałem dzieci.

1. Za tydzień w niedzielę dobrowolna zbiórka przed Kościołem na dalsze prace konserwatorskie.

1. Wszystkich narzeczonych zainteresowanych uczestnictwem w Katechezach przed sakramentem małżeństwa dla narzeczonych proszę o zapisywanie się na stronie Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Poznańskiej, na której z dniem 14 lutego ruszyły kolejne zapisy. Pragnę jednocześnie poinformować, że prowadzenie Katechez dla narzeczonych w naszej Archidiecezji zostało odwołane w Parafiach (również w naszej) do 30 czerwca 2021r.

2. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki oraz Mały Przewodnik Katolicki.

1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Michała Drzewieckiego z Dziećmierowa, śp. Leszka Kociałkowskiego z Kórnika i Wandę Pieprzyk z Kórnika, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 14:30. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Natychmiast trąd go opuścił i został oczyszczony.

Ewangelia według św. Marka