• wtorek – św. Józefiny Bakhita
  • środa – św. Scholastyki
  • czwartek – Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, pamiętajmy szczególnie o chorych i cierpiących, prośmy o ustanie pandemii.

1. Dzisiaj w niedzielę
  • Msza święta w kaplicy św. Stanisława w Pierzchnie od dzisiaj będzie sprawowana w niedzielę o godz. 10:15
  • Ddobrowolna zbiórka do puszek na utrzymanie diecezjalnego Radia Emaus. BÓG zapłać za wsparcie tego dzieła.

1. W tygodniu
  • Spotkanie Parafialnej Rady Ekonomicznej w domu parafialnym w poniedziałek o godz. 18:30
  • We wtorek Msza święta z udziałem Apostolstwa Dobrej Śmierci o godz. 18:00
  • W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej o godz. 18:00
  • W czwartek Msza święta z udziałem Wspólnoty BOGU Bliscy o godz. 18:00
  • Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w domu parafialnym w piątek o godz. 18:30.
  1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Paulin Inda z Runowa pogrzeb w środę o godz. 9:30. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Nad ranem, kiedy jeszcze było ciemno, wstał, wyszedł
i udał się na miejsce pustynne, i tam się modlił.

Ewangelia według św. Marka