• Niedziela Słowa Bożego
  • wtorek – św. Tymoteusza i Tytusa
  • środa – św. Anieli Merici
  • czwartek – św. Tomasza z Akwinu

1. Dzisiaj w niedzielę pamiętamy w modlitwie o ofiarach trzęsienia ziemi w Chorwacji i o wszystkich mieszkańcach, którzy utracili swoje domy. Po Mszach świętych będzie można ofiarować pomoc składając dobrowolne ofiary przed Kościołem na ten cel: BÓG zapłać.

1. Spotkania w kościele dla rodziców i młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania:
  • Dziewczyny z klas VIII w poniedziałek 25 stycznia o godz. 18:00
  • Chłopacy z klas VIII we wtorek 26 stycznia o godz. 18:00
  • Kandydaci przygotowywani przez ks. Łukasza spotkają się w Wielkim Poście, poinformuję w ogłoszeniach.
  1. W najbliższą sobotę zapraszam do kościoła
  • Parafialną Radę Duszpasterską, Parafialną Radę Ekonomiczną i Parafialną Radę Budowlaną na odwiedziny duszpasterskie i zaprzysiężenie do kościoła na godz. 10:00
  • Wszystkich na różaniec w intencjach zanoszonych do Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej o godz. 17:15 a następnie Msza święta
  1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Romana Gładyś z Kórnika
    i śp. Władysława Momot z Dziećmierowa, pogrzeb we wtorek o godz. 9:30. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże.
Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię.

Ewangelia według św. Marka