• wtorek – św. Józefa Sebastiana Pelczara
  • czwartek – św. Agnieszki
  • Niedziela Słowa Bożego

1. Na odwiedziny duszpasterskie do kościoła zapraszam:
  • Wszystkich, którzy z różnych względów nie mogli wziąć udziału w swoim terminie zapraszam dzisiaj w niedzielę o godz. 15:00
  • Parafialną Radę Duszpasterską, Parafialną Radę Ekonomiczną i Parafialną Radę Budowlaną w sobotę 30 stycznia na godz. 10:00

1. W przyszłą niedzielę będziemy pamiętać w modlitwie o ofiarach trzęsienia ziemi w Chorwacji i o wszystkich mieszkańcach, którzy utracili swoje domy. Po Mszach świętych będzie można ofiarować pomóc składając dobrowolne ofiary przed Kościołem na ten cel.
  1. Spotkania w kościele dla rodziców i dzieci:
  • Idących do I Komunii świętej w Niedzielę Bożego Miłosierdzia, czyli 11 kwietnia o godz. 13:30 – spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 8:30
  • Idących do I Komunii świętej w sobotę 1 maja o godz. 12:00
    – spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 10:00
  • Idących do I Komunii świętej w sobotę 1 maja o godz. 14:00
    – spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 11:30
  • Idących do I Komunii świętej w sobotę 8 maja o godz. 12:00
    – spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 13:00
  • Idących do wczesnej I Komunii świętej w niedzielę 23 maja o godz. 13:30 – spotkanie za tydzień w niedzielę o godz. 15:15.

1. Spotkania w kościele dla rodziców i młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania:
  • Dziewczyny z klas VII w poniedziałek 18 stycznia o godz. 18:00
  • Chłopacy z klas VII we wtorek 19 stycznia o godz. 18:00
  • Dziewczyny z klas VIII w poniedziałek 25 stycznia o godz. 18:00
  • Chłopacy z klas VIII we wtorek 26 stycznia o godz. 18:00

1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisława Kowalskiego z Kórnika. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Poszli więc i zobaczyli, gdzie mieszka, i tego dnia pozostali u Niego.
Było to około godziny dziesiątej.

Ewangelia według św. Jana