• niedziela – Niedziela Chrztu Pańskiego
  • środa – św. Hilarego

1. Dzisiaj w niedzielę kończymy okres Narodzenia Pańskiego
  • Po Mszy świętej dobrowolna ofiara na Wspólne Ratowanie Kolegiaty, wszystkim ofiarodawcom dziękuję: BÓG zapłać

1. Na odwiedziny duszpasterskie do kościoła w tym tygodniu zapraszam Parafian, Przyjaciół i Dobrodziejów z:
  • Steckiego, Jana Matejki, Patriotów, Potulickiej i Wiatraczna w niedzielę na godz. 15:00
  • Apostolstwa Dobrej Śmierci we wtorek na godz. 18:00
  • Kręgów Rodzin Szensztadzkich w środę na godz. 18:00
  • Wspólnoty BOGU Bliscy w czwartek na godz. 18:00
  • Wszystkich, którzy z różnych względów nie mogli wziąć udziału w swoim terminie zapraszam w piątek o godz. 20:30 lub za tydzień w niedzielę o godz. 15:00
  1. Ogłoszenia stałe dotyczące biura, dodatkowej adoracji, niedzielnej Mszy świętej o godz. 15:15 i Mszy świętej w poniedziałek o godz. 7:00 podaję do wiadomości na prośbę Parafian, aby nie podawać ich co tydzień w ogłoszeniach:
  • Przypominam, że biuro parafialne znajduje się na ul. Wojska Polskiego 45 w domu parafialnym będzie czynne w poniedziałek i wtorek od godz. 16:00 do 17:30 oraz w piątek od godz. 9:30 do 11:00. Biuro nieczynne będzie w święta i uroczystości i w I piątki miesiąca, ponadto w czasie wakacji biuro nieczynne we wtorek. Biuro w czasie wakacji będzie otwarte w poniedziałek i piątek.
  • Dodatkowa Adoracja Pana Jezusa w kościele w piątki od godz. 19:00 do 20:30, następnie droga krzyżowa o godz. 20:30 i Msza święta ok. godz. 20:50
  • Dodatkowa Msza święta w niedzielę o godz. 15:15 z udziałem dzieci młodszych będzie odprawiana do odwołania w ramach parafialnej formacji eucharystycznej: Jestem uczniem Pana Jezusa
  • Msza święta w poniedziałek o godz. 7:00 do odwołania będzie sprawowana w kościele parafialnym.

1. Spotkania dla rodziców i dzieci przygotowujących się na poszczególnych etapach do I Komunii świętej zostaną ogłoszone w niedzielę 17 stycznia 2021r.

1. Spotkania dla rodziców i młodzieży przygotowującej się na poszczególnych etapach do sakramentu Bierzmowania zostaną ogłoszone w niedzielę 17 stycznia 2021r.

Ty jesteś moim Synem umiłowanym, w Tobie mam upodobanie.

Ewangelia według św. Marka