• niedziela – Dzień Papieski
  • sobota – św. Ignacego Antiocheńskiego
  • niedziela – Światowa Niedziela Misyjna

1. Dzisiaj w niedzielę
  • Przed kościołem dobrowolna zbiórka w ramach wsparcia Funduszu Dzieła Nowego Tysiąclecia. Dziękuję naszym harcerzom za coroczną służbę i pomoc
  • kawiarenka ministrancka dla naszego parafianina Marcina, za dar dobroci płynący serca z serca dziękuję
  • Msza święta o godz. 9:00 w intencji małżeństw niesakramentalnych lub żyjących w konkubinacie o łaskę nawrócenia i o dar pielęgnowania relacji z Panem Bogiem
  • Z tyłu wyłożono kartki na wymienianki (wypominki, zaduszki) jednorazowe, które z ofiarą składamy do wystawionej na środku kościoła skarbony
  • Intencje na przyszły rok do 31 sierpnia 2021 r. i wymienianki roczne w 3 piątki miesiąca (od listopada do października) przyjmowane są tylko w biurze parafialnym w poniedziałek i wtorek od godz. 16:00 do 17:30 oraz w piątek od godz. 9:30 do 11:00.

1. W tygodniu
  • Msze święte o godz. 7:00 w poniedziałki do 30 listopada w kościele
  • Od wtorku będziemy modlić się w obronie życia człowieka słowami dziewięciodniowej Nowennę za przyczyną św. Jana Pawła II
  • Za tydzień dobrowolna zbiórka w ramach wspólnego Ratowania Kolegiaty.
  1. Zapraszam małżonków sakramentalnych na wspólną drogę odkrywania życia przy Panu Bogu w rodzinie. Pierwsze spotkanie w najbliższy piątek 16 października o godz. 19:00 w domu parafialnym. Spotkanie Ekip Notre Dame poprowadzi para małżeńska z 17. letnim stażem. Zapraszam do włączenia się w formację rodzinną na terenie naszej Parafii..

1. W minionym tygodniu odprowadziliśmy śp. Zofię Gąsiorowską, śp. Mirosławę Kowalską z Kórnika i śp. Henryka Szmankowskiego z Pierzchna. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, w którym znajdziemy artykuł o naszej Matce Bożej Różańcowej Kórnickiej, ponadto jest Mały Przewodnik Katolicki oraz Miesięcznik Parafialny.

1. Zachęcam do rodzinnego przygotowania do Eucharystii
  • Kuchnia Plebana w sobotę o godz. 14:45 na youtube/wskornik.

Słowo na dziś:

Przyjdźcie na ucztę! Lecz oni zlekceważyli to i odeszli: jeden na swoje pole,
drugi do swego kupiectwa, a inni pochwycili jego sługi i znieważywszy, pozabijali.

Ewangelia według św. Mateusza