• poniedziałek – św. Bartłomieja

1. Nabożeństwa
  • Modlitwa pieśnią w poniedziałek po Mszy o godz. 18:00
  • Nowenna do św. Antoniego we wtorek przed Mszą o godz. 8:30
  • Msza święta z nabożeństwem za wstawiennictwem Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej w środę o godz. 18:00
  • Różaniec i Msza święta w intencjach zanoszonych ku Panu Bogu za wstawiennictwem MB Różańcowej Kórnickiej w sobotę o godz. 18:00.

1. W środę
  • W Uroczystość NMP Częstochowskiej w naszej Parafii odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu na Mszy świętej o godz. 18:00.
  1. Ksiądz Kustosz Sanktuarium Maryjnego w Tulcach zaprasza naszą Parafię na odpust maryjny w sobotę 5 września br. na godz. 12:00, o której
    to rozpocznie się Msza święta dla Parafii Wszystkich Świętych w Kórniku.
    Ze względu na panujący czas pandemii nie organizujemy pielgrzymki pieszej do Tulec lecz wyruszy pielgrzymka rowerowa o godz. 10:00 z parkingu przy probostwie.

1. Zapowiadam
  • Dożynki parafialne w naszym kościele odbędą się w sobotę 5 września o godz. 15:00. Zapraszam do udziału w dziękczynieniu za plony.

1. Przypominam rodzicom i dzieciom, że I Komunia święta jest dla:
  • Grupy sobotniej w niedzielę 6 września o godz. 13:30 a Spowiedź święta dla dzieci w sobotę 5 września o godz. 10:30
  • Grupy niedzielnej w niedzielę 13 września o godz. 13:30 a Spowiedź święta dla dzieci w sobotę 12 września o godz. 10:30
  • Spotkanie organizacyjne rozpoczynamy Mszą świętą w niedzielę 23 sierpnia o godz. 10:30.

1. Podczas wakacji następują zmiany do niedzieli 6 września 2020r.:
  • Msze w niedziele bez zmian a w dni powszednie: poniedziałek, środa
    i piątek o godz. 18:00, wtorek i czwartek o 8:30, sobota o 8:30 i 18:00
  • Msze święte w kaplicy u Sióstr: poniedziałek o godz. 7:00
  • Spowiadamy przed Mszą świętą
  • Biuro parafialne: czynne w poniedziałek od godz. 16:00 do 17:30 oraz w piątek od godz. 9:30 do 11:00 - nieczynne we wtorek.

1. W czasie wakacji

Słowo na dziś: Ty jesteś Mesjasz, Syn Boga żywego.

Ewangelia według św. Mateusza