- Kalendarz liturgiczny
- poniedziałek – św. Wawrzyńca
- wtorek – św. Klary
- piątek – św. Maksymiliana Marii Kolbego
- sobota – Wniebowzięcie NMP
- Nabożeństwa
- Modlitwa pieśnią w poniedziałek po Mszy o godz. 18:00
- Nowenna do św. Antoniego we wtorek przed Mszą o godz. 8:30
- Msza święta z nabożeństwem za wstawiennictwem Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej w środę o godz. 18:00.
- Dzisiaj i za tydzień
- dobrowolna zbiórka na Wspólne Ratowanie Kolegiaty
- Za tydzień chcemy włączyć się dobrowolną zbiórkę dla ofiar katastrofy w Libanie. Zebrane środki zostaną przekazane na pomoc medyczną i żywnościową
- Wszystkim dziękuję za dobroć płynącą z serca: BÓG zapłać.
- W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP
- Msze święte z błogosławieństwem ziół i kwiatów o godz. 7:30, 9:00, 10:00 (w Pierzchnie), 10:30, 12:00 i 20:30
- Przed Mszami Parafialny Zespół Caritas rozprowadza bukiety Matki Bożej Zielnej na potrzeby dzieł miłosierdzia.
- Podczas wakacji następują zmiany do niedzieli 6 września 2020r.:
- Msze w niedziele bez zmian a w dni powszednie: poniedziałek, środa i piątek o godz. 18:00, wtorek i czwartek o 8:30, sobota o 8:30 i 18:00
- Msze święte w kaplicy u Sióstr: poniedziałek o godz. 7:00
- Spowiadamy przed Mszą świętą
- Biuro parafialne: czynne w poniedziałek od godz. 16:00 do 17:30 oraz w piątek od godz. 9:30 do 11:00 - nieczynne we wtorek.
- W czasie wakacji
- Kuchnia Plebana, czyli przygotowanie rodzinne do uczestnictwa w niedzielnej Mszy w sobotę o godz. 14:45 na youtube/wskornik.
Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz
Słowo na dziś:
Jezus zaraz przemówił do nich: «Odwagi! To Ja jestem, nie bójcie się!»
Ewangelia według św. Mateusza