• poniedziałek – św. Wawrzyńca

1. Nabożeństwa
  • Modlitwa pieśnią w poniedziałek po Mszy o godz. 18:00
  • Nowenna do św. Antoniego we wtorek przed Mszą o godz. 8:30
  • Msza święta z nabożeństwem za wstawiennictwem Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej w środę o godz. 18:00.

1. Dzisiaj i za tydzień
  • dobrowolna zbiórka na Wspólne Ratowanie Kolegiaty
  • Za tydzień chcemy włączyć się dobrowolną zbiórkę dla ofiar katastrofy w Libanie. Zebrane środki zostaną przekazane na pomoc medyczną i żywnościową
  • Wszystkim dziękuję za dobroć płynącą z serca: BÓG zapłać.

1. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP
  • Msze święte z błogosławieństwem ziół i kwiatów o godz. 7:30, 9:00, 10:00 (w Pierzchnie), 10:30, 12:00 i 20:30
  • Przed Mszami Parafialny Zespół Caritas rozprowadza bukiety Matki Bożej Zielnej na potrzeby dzieł miłosierdzia.

1. Podczas wakacji następują zmiany do niedzieli 6 września 2020r.:
  • Msze w niedziele bez zmian a w dni powszednie: poniedziałek, środa i piątek o godz. 18:00, wtorek i czwartek o 8:30, sobota o 8:30 i 18:00
  • Msze święte w kaplicy u Sióstr: poniedziałek o godz. 7:00
  • Spowiadamy przed Mszą świętą
  • Biuro parafialne: czynne w poniedziałek od godz. 16:00 do 17:30 oraz w piątek od godz. 9:30 do 11:00 - nieczynne we wtorek.

1. W czasie wakacji
  • Kuchnia Plebana, czyli przygotowanie rodzinne do uczestnictwa w niedzielnej Mszy w sobotę o godz. 14:45 na youtube/wskornik.

Słowo na dziś:

Jezus zaraz przemówił do nich: «Odwagi! To Ja jestem, nie bójcie się!»

Ewangelia według św. Mateusza