Drukuj
  1. Kalendarz liturgiczny

 

  1. Nabożeństwa

 

  1. Biuro parafialne
  1. Spotkania dla Rodziców dzieci z klas II w ramach przygotowania do I Komunii świętej w roku 2021

 

  1. W tygodniu:

 

  1. Wspólnie będziemy obchodzić Dzień Taty: już za tydzień w niedzielę rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00, następnie Msza święta z kazaniem o Bogu Ojcu. Na koniec od godz.16:00 modlitwa śpiewem Uwielbienie Ojca, czyli dziękujemy Bogu Ojcu za naszego Tatę, Ojca Chrzestnego i wielu Ojców duchowych: Ojca Świętego Franciszka, Biskupów na czele z naszym Arcybiskupem Stanisławem i za Kapłanów. Dzieci prosimy o przesyłanie laurek dla Taty lub dostarczenie osobiste do zakrystii do najbliższej soboty do godz. 12:00. Podczas Wielbienia zostaną rozwiązane konkursy dla dzieci ogłoszone w ramach Kuchni Plebana.

 

  1. Rozpoczynamy wakacje życząc spokojnego, zdrowego i Bożego wypoczynku. W związku z wakacjami od poniedziałku 29 czerwca 2020r. do niedzieli 6 września 2020r. następują drobne zmiany:

Więcej szczegółów w kalendarzu parafialnym na rok 2020.

 

  1. Przed kościołem chętni mogą wesprzeć materialnie inicjatywy pełne miłosierdzia dla Potrzebujących. W tym miejscu pragnę podzielić się radosną wiadomością w kolejnym tygodniu wsparliśmy pomocą blisko 700 potrzebujących, którymi opiekują się Siostry Albertynki
    i Elżbietanki. Kolejne wsparcie w ramach Drużyny Miłości już w środę. Wszystkim Dobrodziejom duchowym, wspierającym materialnie oraz osobiście poprzez swoje zaangażowanie w przygotowaniu posiłków i ich wydawanie z serca dziękuję.

  

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

 

Słowo na dziś

Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi,
przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.
Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi,
tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.

 

Ewangelia według św. Mateusza