- Kalendarz liturgiczny
- środa – św. bł. Alberta Chmielowskiego
- piątek – Najświętszego Serca Pana Jezusa
- sobota – Niepokalanego Serca NMP
- Nabożeństwa
- Czerwcowe w kościele w niedzielę po Mszy o godz. 12:00 a od poniedziałku do soboty po Mszy o godz. 18:00
- Czerwcowe w kaplicy a w niedzielę po Mszy o godz. 10:00 a od poniedziałku do soboty o godz. 18:00
- Ponadto Nowenna Pompejańska w kościele
- tajemnice radosne w niedzielę o godz. 8:30 a od poniedziałku do soboty o godz. 8:00
- tajemnice bolesne w niedzielę po Nabożeństwie Czerwcowym a od poniedziałku do soboty o godz. 17:30 oprócz czwartku po Czerwcowym
- tajemnicę chwalebne w niedzielę o godz. 20:00 a od poniedziałku do soboty o godz. 20:30.
- Biuro parafialne
- Poniedziałek od 16:00-17:30
- Wtorek od 16:00-17:30 dla narzeczonych
- Piątek – nieczynne
- W tygodniu:
- Msza święta z Nieszporami od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00
- Zakończenie Oktawy Bożego Ciała w czwartek Msza święta o godz. 18:00 a po Wielbienie modlitewne
- W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa: Msze święte o godz. 7:00, 8:30 i o godz. 18:00 a przed różańcem o godz. 17:30 wymienianki roczne.
- Transmisje na: https://youtube.com/wskornik
- dla dzieci i dorosłych Kuchnia Plebana, czyli przygotowanie rodzinne do uczestnictwa w niedzielnej Mszy w sobotę o godz. 14:45.
- Spotkania duszpasterskie
- nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych w sobotę o 19:00 w domu parafialnym. Zakończenie nauk w następną sobotę 27 czerwca, spotkanie o 16:00 - 20:30. Przypominam o maseczkach.
- Trwają zapisy na I Komunię świętą w roku 2021r. dla dzieci z klas II mieszkających w naszej Parafii Wszystkich Świętych w Kórniku. Rodzice uzupełnioną Deklarację Rodziców dostarczają do zakrystii do niedzieli 21 czerwca 2020 r. W tym dniu spotkanie organizacyjne dla rodziców o godz. 10:30.
- Transmisje na: https://youtube.com/wskornik
- dla dzieci i dorosłych Kuchnia Plebana, czyli przygotowanie rodzinne do uczestnictwa w niedzielnej Mszy w sobotę o godz. 14:45.
- Przed kościołem dzień kwiatowy, w ramach którego możemy wesprzeć inicjatywy pełne miłosierdzia dla Potrzebujących.
Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz
Słowo na dziś
Wtedy przywołał do siebie dwunastu swoich uczniów i udzielił im władzy nad duchami nieczystymi, aby je wypędzali i leczyli wszystkie choroby i wszelkie słabości.
Ewangelia według św. Mateusza