• środa – św. bł. Alberta Chmielowskiego
  • piątek – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • sobota – Niepokalanego Serca NMP

1. Nabożeństwa
  • Czerwcowe w kościele w niedzielę po Mszy o godz. 12:00 a od poniedziałku do soboty po Mszy o godz. 18:00
  • Czerwcowe w kaplicy a w niedzielę po Mszy o godz. 10:00 a od poniedziałku do soboty o godz. 18:00
  • Ponadto Nowenna Pompejańska w kościele
    • tajemnice radosne w niedzielę o godz. 8:30 a od poniedziałku do soboty o godz. 8:00
    • tajemnice bolesne w niedzielę po Nabożeństwie Czerwcowym a od poniedziałku do soboty o godz. 17:30 oprócz czwartku po Czerwcowym
    • tajemnicę chwalebne w niedzielę o godz. 20:00 a od poniedziałku do soboty o godz. 20:30.

1. Biuro parafialne
  • Poniedziałek od 16:00-17:30
  • Wtorek od 16:00-17:30 dla narzeczonych
  • Piątek – nieczynne
  1. W tygodniu:
  • Msza święta z Nieszporami od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00
  • Zakończenie Oktawy Bożego Ciała w czwartek Msza święta o godz. 18:00 a po Wielbienie modlitewne
  • W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa: Msze święte o godz. 7:00, 8:30 i o godz. 18:00 a przed różańcem o godz. 17:30 wymienianki roczne.

1. Transmisje na: https://youtube.com/wskornik
  • dla dzieci i dorosłych Kuchnia Plebana, czyli przygotowanie rodzinne do uczestnictwa w niedzielnej Mszy w sobotę o godz. 14:45.

1. Spotkania duszpasterskie
  • nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych w sobotę o 19:00 w domu parafialnym. Zakończenie nauk w następną sobotę 27 czerwca, spotkanie o 16:00 - 20:30. Przypominam o maseczkach.

1. Trwają zapisy na I Komunię świętą w roku 2021r. dla dzieci z klas II mieszkających w naszej Parafii Wszystkich Świętych w Kórniku. Rodzice uzupełnioną Deklarację Rodziców dostarczają do zakrystii do niedzieli 21 czerwca 2020 r. W tym dniu spotkanie organizacyjne dla rodziców o godz. 10:30.

1. Transmisje na: https://youtube.com/wskornik

1. Przed kościołem dzień kwiatowy, w ramach którego możemy wesprzeć inicjatywy pełne miłosierdzia dla Potrzebujących.

Wtedy przywołał do siebie dwunastu swoich uczniów i udzielił im władzy nad duchami nieczystymi, aby je wypędzali i leczyli wszystkie choroby i wszelkie słabości.

Ewangelia według św. Mateusza