• Niedziela Najświętszej Trójcy
  • czwartek – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
  • sobota – św. Antoniego

1. Nabożeństwa
  • Czerwcowe w kościele w niedzielę po Mszy o godz. 12:00 a od poniedziałku do soboty po Mszy o godz. 18:00 oprócz czwartku po Mszy o godz. 10:30
  • Czerwcowe w kaplicy a w niedzielę po Mszy o godz. 10:00 a od poniedziałku do soboty o godz. 18:00
  • Ponadto Nowenna Pompejańska w kościele
    • tajemnice radosne w niedzielę o godz. 8:30 a od poniedziałku do soboty o godz. 8:00
    • tajemnice bolesne w niedzielę po Nabożeństwie Czerwcowym a od poniedziałku do soboty o godz. 17:30 oprócz czwartku po Czerwcowym
    • tajemnicę chwalebne w niedzielę o godz. 20:00 a od poniedziałku do soboty o godz. 20:30.

1. Mobilne biuro parafialne załatwiamy telefonicznie pod numerem 515371910
  • Czynne tylko we wtorek od 16:00-17:30 dla umówionych narzeczonych
  • Pogrzeb prosimy o przesłanie wiadomości SMS, oddzwonimy
  • Uwaga: Sprawy cmentarne od 15 czerwca w biurze parafialnym.
  1. Msza z Nieszporami z uroczystości o Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w środę o godz. 18:00.

1. Uroczystość Bożego Ciała w najbliższy czwartek Msze święta o godz. 7:30, następne o godz. 9:00 z procesją wokół kościoła i 10:30 z procesją wokół kościoła i w Pierzchnie o godz. 10:00 z procesją wokół kaplicy. Dodatkowa Msza święta z racji I Komunii świętej o godz. 15:30 po niej repozycja Najświętszego Sakramentu:
  • W Uroczystość Bożego Ciała i przez Oktawę proszę Parafian o udekorowanie domów oraz w miarę możliwości o pomoc podczas procesji
  • Rozpoczynamy Nowennę przygotowującą nas do Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa.

1. Transmisje na: https://youtube.com/wskornik
  • dla dzieci i dorosłych Kuchnia Plebana, czyli przygotowanie rodzinne do uczestnictwa w niedzielnej Mszy w sobotę o godz. 14:45.

1. Spotkania duszpasterskie
  • informuję narzeczonych, iż wznawiamy kurs przedmałżeński za tydzień w sobotę 13 czerwca od godz. 16:30 w kościele, w ramach przygotowania uczestnictwo we Mszy o godz. 18:00 a po niej druga część zajęć.

1. Trwają zapisy na I Komunię świętą w roku 2021r. dla dzieci z klas II mieszkających w naszej Parafii Wszystkich Świętych w Kórniku. Rodzice zabierają Deklarację Rodziców, którą uzupełnioną dostarczają do zakrystii do niedzieli 21 czerwca 2020 r. W tym dniu spotkanie organizacyjne dla rodziców o godz. 10:30.

1. Dobro pomocy #druzynamilosci Wszystkich Świętych
  • Bazar u Plebana lubię to w środę od 9:00-11:00 i w sobotę od 8:00-11:00 na placu przy probostwie
  • Dziękujemy za Twoją dobroć ofiarowaną w formie Daniny Diecezjalnej lub wsparcia przesłanego na konto parafialne.

Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne.

Ewangelia według św. Jan