1.     Kalendarz liturgiczny:

• niedziela – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, po Mszy o godz. 12:00 poświęcimy rodziny Jezusowi Chrystusowi Królowi

• wtorek – św. Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy

•  niedziela – za tydzień początek nowego roku liturgicznego i duszpasterskiego

2.     Spotkania duszpasterskie:

•  Parafialny Chór Tutti Santi, Zespół Dziecięcy Tutti Santi, Schola Dziecięca WMM, Duszpasterstwo Młodych, Ministranci, Zespół Bogu Bliscy zgodnie z ustaleniami

•  Wspólnota Bogu Bliscy w czwartek godz. 19:00 w domu parafialnym

•  I Krąg Rodzin w piątek godz. 19:00.

3.     Dzisiaj w niedzielę:

•  Duszpasterstwo Młodych wraz z ks. Maciejem rozprowadza powidła Wszystkich Świętych będące cegiełką dla młodzieży na ŚDM

•  Dobrowolna zbiórka na Arcybiskupie Seminarium Duchowne.

4.     Spotkanie z ks. Maciejem dla wszystkich chętnych pragnących pomóc w budowie szopki bożonarodzeniowej jutro w poniedziałek po Mszy świętej o godz. 18:00.

5.     W minioną niedzielę podczas dobrowolnej zbiórki na prace w parafii zebraliśmy 1824 zł. Wszystkim ofiarodawcom składam podziękowanie: BÓG zapłać.

6.     Zapraszamy na:

•   Pielgrzymkę do Sanktuarium Uzdrowienia Chorych w Smolicach gdzie proboszczem jest ks. Błażej Dojas. Wyjazd już w najbliższą środę tj. 25 listopada o godz. 13:30 przy Domu Parafialnym, powrót ok. 21:00

•   Parafialny Chór Tutti Santi za Warsztaty śpiewu gregoriańskiego prowadzone przez dr Mariannę Majchrzak z Akademii Muzycznej w Poznaniu odbędą się w czwartek 3 grudnia od godz. 17:30 do 19:30 w Domu Parafialnym. Zgłoszenia mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

•  Czuwanie Papieskiej Unii Misyjnej i Róż Żywego Różańca w Częstochowie w dniach 5/6 grudnia, zapisy w zakrystii lub u odpowiedzialnego za Żywy Różaniec w naszej parafii u p. Andrzeja Deca.

7.     Polecamy Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki oraz najnowszy listopadowy Miesięcznik Parafialny, w którym min. artykuły o św. Marcinie, pielgrzymce Przyjaciół do Częstochowy i Krakowa, Dekanalnym Święcie Młodych.

Słowo Boże na umocnienie

Odpowiedział Jezus: Tak, jestem królem. Ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat, aby dać świadectwo prawdzie. Każdy, kto jest z prawdy, słucha mojego głosu.

Ewangelia według św. Jana