1. W związku z wprowadzeniem stanu epidemii, które ograniczyły liczbę uczestników zgromadzeń do 5. osób, w miejscach publicznych do których zaliczany jest również kościół i cmentarz, informujemy że według obowiązujących obostrzeń ustalonych przez organy państwowe do 19 kwietnia 2020r.:
  • uczestnicy Mszy świętej wchodzą tylko przez boczne drzwi Kaplicy Adoracji i dezynfekują ręce
  • pierwszeństwo; według wskazania Księdza Arcybiskupa; mają osoby, które zamówiły intencję mszalną, proszę o wyrozumiałość wobec ofiarodawców
  • udzielanie Komunii świętej po Eucharystii w Kaplicy Adoracji po wyjściu uczestników Mszy świętej
  • zostają nadal zawieszone spotkania dla dzieci, młodzieży, dorosłych, katechezy przed Chrztem i kurs przedmałżeński dla narzeczonych
  • jest zamknięty cmentarz parafialny.
  1. Mobilne biuro parafialne pod telefonem 515371910
  • Nieczynne w Poniedziałek i Wtorek
  • Piątek czynne od godz. 9:30 do 11:00
  • Pogrzeb prosimy o przesłanie wiadomości SMS, oddzwonimy
  • Można zarezerwować i zamówić intencje na Msze do 31 sierpnia.

1. Msze święte i transmisje w oktawie Zmartwychwstania
  • TRANSMISJA na: https://www.youtube.com/wskornik
  • Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego transmitowane będą Msze święte: o godz. 6:00, 9:00, 10:30 i 12:00 (po Nowenna do Miłosierdzia Bożego). Ponadto: Msza święta w Pierzchnie o godz. 10:00 oraz przypominam, że nie ma Mszy świętej o godz. 18:00.
  • Poniedziałek Wielkanocny: 7:30, 9:00 (transmisja), 10:30 (dla dzieci transmisja), 12:00 (transmisja i po Mszy Nowenna do Miłosierdzia Bożego) i godz. 18:00. Msza święta w Pierzchnie o godz. 10:00.
  • Od Wtorku do Soboty: godz. 7:00, 8:30, 18:00
  • 2 Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego: 7:30, 9:00 (transmisja), 10:30 (dla dzieci transmisja), 12:00 (transmisja), 15:00 i 18:00. Msza święta w Pierzchnie o godz. 10:00.

1. W trakcie Oktawy Zmartwychwstania zachęcamy do odmawiania Nowenny do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00.

1. Dobro pomocy
  • Wszystkim za składane ofiary na rzecz naszej Rodziny parafialnej Wszystkich Świętych w Kórniku: z serca dziękuję za okazaną dobroć przekazaną na konto i w formie Daniny Diecezjalnej.

Życzenia nie tylko na dziś

Kochana Siostro i Drogi Bracie podejmij już dzisiaj decyzję życia:
chcę być jak Jezus. Bo Jezus Zmartwychwstał.
Prawdziwie Zmartwychwstał
dla Ciebie i dla mnie, dla nas.

Niech ta prawda naszej wiary daje nam nadzieję przepojoną miłością
na spotkanie w domu Ojca, jak to często powtarzam,
w swoim czasie: najlepszym dla Ciebie i dla mnie.

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar w niesieniu pomocy