• środa – św. Kazimierza
  1. Zapraszam na spotkania duszpasterskie
  • Młodzież do Wspólnoty face2face w środę o godz. 19:00
  • Wszystkich na Krąg biblijny z ks. prof. Januszem Nawrotem w czwartek o godz. 19:00
  • Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ w piątek po Mszy o godz. 18:00
  • Wspólnotę Żywego Różańca w sobotę po Mszy o godz. 8:30

1. Nabożeństwa wielkopostne
  • Droga krzyżowa w piątek
    – dla wszystkich o godz 9:00 i 17:30 a z udziałem dzieci o 16:30 Msza święta

– w kaplicy św. Stanisława po Mszy o godz. 16:00

• Gorzkie Żale w niedzielę

– dla wszystkich o godz 15:00 a po Msza święta

– w kaplicy św. Stanisława po Mszy o godz. 10:00.

1. W najbliższym tygodniu
  • Msza święta z nabożeństwem o umocnienie duchowe w poniedziałek o 19:30
  • Msza święta z nowenną za wstawiennictwem Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej w środę o godz. 18:00
  • I czwartek, piątek i sobota miesiąca: spowiadamy w czwartek młodzież i dorosłych od godz. 17:00, a w piątek dzieci i dorosłych od 16:00 natomiast w kaplicy w Pierzchnie od godz. 15:00.
  • Obchód chorych ks. Proboszcz w piątek od godz. 8:00, ks. Łukasz w sobotę od godz. 8:00
  • Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na dzieło pomocy misjonarzom Ad Gentes.

1. Biuro parafialne czynne od godz. 16:00 do 17:30 w poniedziałek oraz we wtorek (tylko dla narzeczonych), w piątek czynne od 9:30 do 11:00.
  1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki oraz marcowy Miesięcznik Parafialny.
  1. Parafialny Zespół Caritas
  • prosi o pomoc w zbiórce żywności trwałej i środków czystości dla potrzebujących z naszej parafii: zabierzmy do napełnienia tytki z kosza przy św. Antonim, które przynosimy do 5. niedzieli Wielkiego Postu, czyli do 29 marca.

1. W czasie Wielkiego Postu czeka naszą Parafię uregulowanie Daniny Diecezjalnej, która będzie przeznaczona na potrzeby diecezjalne oraz naszego kościoła. Wszystkich pragnących złożyć ofiarę proszę o zabranie ze sobą koperty, które proszę składać do wystawionej skarbony. Za wsparcie materialne bardzo dziękuję.

Na to odrzekł mu Jezus: «Idź precz, szatanie!
Jest bowiem napisane: „Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon
i Jemu samemu służyć będziesz”». Wtedy opuścił Go diabeł,
a oto przystąpili aniołowie i usługiwali Mu.

Ewangelia według św. Mateusza