• środa – Popielec
  1. Spotkania duszpasterskie
  • Wspólnoty dla młodzieży face2face w środę o godz. 19:00 w domu parafialnym.

1. Biuro parafialne czynne w poniedziałek od godz. 16:00 do 17:30 oraz w piątek od godz. 9:30 do 11:00, natomiast we wtorek biuro nieczynne.

1. Msza święta o godz. 8:30 powraca od najbliższej środy popielcowej.

1. W najbliższą środę 26 lutego rozpoczynamy Wielki Post
  • Msze święte z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7:00, 8:30, 16:30, 18:00 i o godz. 17:00 w Pierzchnie
  • obowiązuje post ścisły i nie ma żadnej dyspensy
  • przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas.

1. W najbliższą ostatnią sobotę lutego
  • Różaniec święty o godz. 17:15 w intencjach zanoszonych za wstawiennictwem Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej a następnie Msza święta o godz. 18:00.

1. Nabożeństwa wielkopostne
  • Droga krzyżowa w piątek dla wszystkich o godz. 9:00 i o godz. 17:30, z udziałem dzieci o godz. 16:30 a w Pierzchnie po Mszy o godz. 16:00
  • Gorzkie Żale w niedzielę w Pierzchnie bezpośrednio po Mszy o godz. 10:00
  • Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15:00 a Msza święta z udziałem przedszkolaków i dzieci młodszych z racji I niedzieli miesiąca bezpośrednio po nabożeństwie ok. godz. 15:45.
  1. Katechezy dla narzeczonych w ramach przygotowania do sakramentu małżeństwa rozpoczynamy w naszym kościele za tydzień w niedzielę 1 marca 2020 r. o godz. 18:00, wystarczy tylko przyjść bowiem zapisy są na pierwszym spotkaniu.
  2. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki oraz najnowszy Miesięcznik Parafialny.

Na to odrzekł mu Jezus: «Idź precz, szatanie!
Jest bowiem napisane: „Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon
i Jemu samemu służyć będziesz”». Wtedy opuścił Go diabeł,
a oto przystąpili aniołowie i usługiwali Mu.

Ewangelia według św. Mateusza